Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Attitude, voňavá přírodní kosmetika z Kanady

Attitude, voňavá přírodní kosmetika z Kanady zdroj: shutterstock.com

Attitude je kanadská značka, která si vás získá svými jednoduchými obaly, za kterými se skrývá promyšlená filozofie. Sortiment se zaměřuje především na kosmetiku a drogerii pro děti, ale mezi produkty si můžete vybrat i prostředky pro domácnost nebo výrobky určené pro čtyřnohé mazlíčky.

Uvědomělý způsob života

Zrod značky Attitude má na svědomí skupina přátel, mladých rodičů z Kanady, jejichž hlavním cílem bylo uspokojit potřeby svých rodin a blízkých přátel. Snaží se co nejvíce žít v souznění s přírodou a zbytečně ji nezatěžovat. Navíc se zamýšlí nad tím, že každý z nás během dne použije nespočet kosmetických produktů, což představuje desítky složek, z nichž jsou mnohé zdraví nebezpečné. Tyto látky lze však nahradit, pokud se budeme alespoň trochu snažit. To bylo impulzem k postupnému rozvíjení značky, jejíž produkty se dnes prodávají ve více než 30 zemích světa.

Nabídka Attitude je tedy založena na šetrných surovinách, které neškodí lidskému organismu a zároveň jsou přátelské k životnímu prostředí. Při výrobě jsou používány pouze obnovitelné zdroje a čistě přírodní parfemace. Složení je zcela veganské, a 95 % ingrediencí je navíc ekologicky rozložitelných. Třešničkou na dortu jsou pak obaly z recyklovatelných materiálů, které jsou jednoduché, a přesto originální.

Voňavá péče pro celou rodinu

Značka nabízí kosmetiku pro děti a nezapomíná ani na jejich rodiče. Veškeré produkty Attitude jsou hypoalergenní, a jsou tak vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku. Z nabídky si můžete vybrat třeba vlhčené ubrousky pro miminka, šampon a pěny do koupele, ale i přípravky na opalování chránící před UVB i UVA, kterými můžete ošetřovat i ty nejmenší členy domácnosti. Dětská pečující kosmetika vás okouzlí svou osvěžující ovocnou vůní hrušek, se kterou půjde večerní koupání jedna radost.

(Nejen) nastávajícím maminkám jistě padne do oka řada Blooming belly. Protože těhulky mají velmi citlivý nos, kosmetika neobsahuje žádnou výraznou parfemaci. Voní pouze lehce, a to po jabloňových květech. Jednotlivé produkty jsou bohaté na takové suroviny, jako bambucké máslo, arganový či ricinový olej. Přípravky na mytí zase neobsahují žádné dráždivé sufláty, ale pouze jemné tenzidy z kokosového oleje. Řada Blooming belly tak jemně citlivě pečuje o rostoucí bříško, unavené nohy, vlasy i pokožku celého těla.