Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Těhotná? A co to znamená pro vaši pleť?

Těhotná? A co to znamená pro vaši pleť? Během těhotenství se připravte na změny v oblasti péče o pokožku i vlasy.
Hana Bartušková
0,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Všechno voní jinak

Všechno voní jinak zdroj: shutterstock.com

Hormony ovlivňují nejen naši pokožku, ale také i vnímání vůní. A je dost dobře možné, že svůj nos v těhotenství nepoznáte. Všechno totiž voní najednou jinak. Oblíbený parfém vám může i smrdět a vůně, které jste dříve odmítala, můžou být najednou neodolatelné. Takže možná kosmetikou péči vyměníte už jen proto, že vám najednou nevoní.

Rozhodně se ale neunáhlujte a nekupujte nové parfémy a krémy jen proto, že najednou není jejich vůně pro vás příjemná. Často se totiž čichové buňky po porodu vrací ke svému normálu. Svůj oblíbený parfém proto nevyhazujte, jen si ho schovejte, jeho čas opět přijde. Na období těhotenství si pořiďte třeba jenom nenáročný tělový sprej, který vám zpříjemní těhotné chvilky. Vhodný je také růžový esenciální olej, který pomáhá harmonizovat hladinu hormonů a uklidňuje.

Související produkt
Parfémová voda harmonizující, Présences de Bach 55 ml
Les Fleurs de Bach / 1301 Kč
Parfémovaná voda vycházející z Bachovy květové terapie přináší harmonizaci a uvolnění. Svěží tóny verbeny spolu se sofistikovanou růží a barvínkem vytvářejí unikátní kompozici.
Detail produktu