Biooo odpoledne s ústní hygienou Weleda

Biooo odpoledne s ústní hygienou Weledazdroj: BIOOO.CZ

Pravidelná ústní hygiena je důležitá, to nám rodiče vštěpují od útlého věku. Co nám už ale rodiče neřeknou je to, že konvenční zubní pasty obsahují množství agresivních pěnidel a dalších látek. Ty ústní dutinu sice dočista vyčistí, ale také ji mohou podráždit, způsobit drobné záněty, afty a co víc, tyto látky se přes sliznici vstřebávají dále do našeho organismu. Proto, když dbáme o svoje zdraví a pravidelně si chrup čistíme, bychom měli sahat po zubních pastách s minimem takovýchto látek.

Nebo ideálně sáhnout po takových, které mají čisté, krátké a přírodní složení, jako je tomu u zubních past a dalších produktů ústní hygieny Weleda. Weleda se neomezuje jenom na klasické zubní pasty. V jejich sortimentu kromě ratanhové zubní pasty naleznete i rostlinný zubní gel s bylinnými extrakty nebo zubní pastu s mořskou solí. A na závěr můžete použít ústní vodu plnou bylinek.

Přírodní ústní hygiena je jiná. Málo nebo téměř vůbec nepění, chutná po bylinkách a asi po ní nebudete mít tak dlouho svěží dech, jako po pastě z drogerie. Ale neobsahuje žádné škodlivé látky a vůbec nic se nestane, pokud trochu pasty nebo ústní vody spolknete. Bojíte se, že vám tahle ústní péče nebude vyhovovat? Nebude vám chutnat nepěnivá zubní pasta? Přijďte Weleda produtky vyzkoušet k nám do Kotvy! Odbornice z Weledy vám poradí a vše vysvětlí!

Kdy?

  • pondělí 5.10. od 14:15 do 19 hodin
  • středa 7.10. od 16 do 19 hodin

Kde?

  • Kamenná prodejna Biooo.cz v přízemí OD Kotva
Jak se vám článek líbil?