Biooo odpoledne s vlasovou péčí Weleda

Biooo odpoledne s vlasovou péčí Weledazdroj: shutterstock.com

Vlasová péče je důležitá, to víme všichni. Co když ale máme citlivou pokožku hlavy, které jen tak některý šampon nesedne? Nebo nám vyhovuje jenom pár umytí a potom stejně propukne ono známé svědění, odlupování pokožky a někdy dokonce i lupy? Je jasné, že v tomto případě je důležité sáhnout po šamponu s obsahem jemných pěnidel, které vlasovou pokožku nevysuší, ale přesto ji řádně umyjí. Kromě šetrných tenzidů by dokonalý šampon pro citlivou pokožku měl obsahovat i zklidňující výtažky. A co je více zklidňujícího než oves? Ovesné vločky jsou doslova pokladem pro svědivou a suchou pokožku, čehož si je velice dobře vědoma i Weleda a proto na extraktech z ovsa, ale také ječmene, pšenice a dalších obilovin postavila svoji vlasovou péči.

U Weledy najdete šampon pro suché a poškozené vlasy, normální vlasy i šampon proti lupům, který mohou bez obav použít i ti, které trápí jemné snadno se mastící vlasy. A pokud chcete své kštici dopřát ještě nějakou péči navíc, můžete pořád zůstat u Weledy a jejich ovesného regeneračního koncicionéru či ovesné kúry.

Pokud nevíte, který šampon je pro vás ten pravý či jestli vaší citlivé pokožkce opravdu sedne, přijďte se tuto středu 16.9. poradit do naší kamenné prodejny v OD Kotva! Odbornice přímo z Weledy vám rády poradí a pomohou s výběrem.

Kdy?

  • Středa 16.9. od 15 do 19 hodin

Kde?

  • Kamenná prodejna Biooo.cz v přízemí OD Kotva
Jak se vám článek líbil?