Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Podívejte se na momentální trendy z našich produktů!

zdroj: Shutterstock

Dnešní článek bude mít možná lehce atypický formát, protože se jedná téměř o výčet produktů, které u nás nejraději a nejčastěji nakupujete. Nudit se ale rozhodně nebudete, protože kromě inspirace, co je trendy, se zkusíme dostat na kloub i tomu, proč jsou dané produkty tak oblíbené a v čem jsou tak speciální!

Opalovací péče

Na prvních místech je, i vzhledem k roční době, opalovací péče. To nás velmi těší, protože ochrana před slunečním zářením je opravdu důležitá. No a jaké konkrétní produkty jste si oblíbili Vy? Mezi ty nejprodávanější patří Opalovací mléko s SPF 50 od skvělé značky AYAN. Celkově se tato značka zabývá výrobou 100% přírodní kosmetiky a i díky tomu tento opalovací produkt neobsahuje zbytečné přidané složky. Je navíc voděodolné, což zejména při letních koupačkách velmi oceníte a obsahuje bambucké a kakaové máslo, slunečnicový a kokosový olej a také včelí vosk. No a vhodné je jak pro dospělé tak pro děti, a to i ty nejmenší. No a druhým favoritem je Opalovací mléko pro děti i rodinu od značky WOODEN SPOON. Toto mléko chrání Vaši pokožku před UVB a UVA zářením, nedělá bílé fleky na pokožce a je opět vhodný pro celou rodinu. Je také vhodné i pro citlivou a alergickou pleť, protože pokožku nedráždí a nezpůsobuje zbytečné zarudnutí.

Oblíbené Bachovky

Pokud ještě Bachovky, neboli Bachovy esence neznáte, určitě si o nich můžete v našem magazínu něco více přečíst. Ale jako obecný úvod určitě postačí vědět, že se jedná o homeopatické kapky, které Vám pomohou se zbavit stresu, napětí a navodí pocit klidu. A to pouhým nakapáním pár kapek přímo pod jazyk. To zní přeci skvěle, ne? A taky že je! Konkrétně Vámi oblíbená Krizová esence Rescue Remedy od Dr. Bacha všechny tyto vlastnosti má. Skládá z extraktů pěti vybraných bylinek, jako je devaterník penízkový, netýkavka žláznatá, slíva a dalších. Ty rychle a účinně uklidňují emoce, zmírňují stres a uvolňují napětí. Navíc neobsahuje přidaný cukr ani alkohol. Praktická forma kapek se snadno aplikuje, jednoduše dávkuje a můžete ji použít ihned. Malé balení se perfektně vejde do každé kabelky či lékárničky.

BiOOO Vouchery

Co máte také velmi rádi jsou naše BiOOO vouchery s různými hodnotami. Ty se skvěle hodí jako dárek, pokud si nejste jisti, co obdarovanému koupit a nechcete šlápnout vedle. Voucher lze použít na jakékoliv zboží z našeho sortimentu, nicméně rádi bychom Vás upozornili na několik novinek, které se u nás právě objevily. A jsou to nové produkty BiOOO značky! Ano, i BiOOO už má i své produkty, které můžete sehnat na našich prodejnách a postupně i na eshopu. Asi většina z Vás si již všimla našich svíček, které od loňského roku máme v již 12 vůních. Nově k nim přibyl i sortiment různých oříšků, semínek a dalších superpotravin a doplňků stravy, mezi nimiž najdete například Acai prášek, Chlorellu, Mladý ječmen, Camu Camu prášek a spoustu dalších. Tak přijďte a vyzkoušejte!