Workshop přírodního barvení s Cosmetikou

5,0 5
4

Workshop přírodního barvení s Cosmetikouzdroj: cosmetikabio.eu

Barvení vlasů konvenčním způsobem je čistá práce. Skočíte si do drogerky, vyberete si nějakou chemickou barvu, na výběr jsou desítky odstínů, doma smícháte obsah tubičky s obsahem lahvičky, překonáte ten chemický zápach, co se začne linout ze smíchané barvy, řeknete si, že pro krásu se musí trpět a jdete do toho. Nanesete, po půl hodince už vidíte, že máte obarveno, vlasy opláchnete, dodáte nějaký chemický kondiš, co byl v krabičce a voilá… Vaše vlasy jsou úplně mrtvé, suché, nejdou česat, lámou se, prostě konec.

Nebo… na to půjdete přírodně. Barvení rostlinnými barvami je tisíce let stará záležitost. Rostlin, které spolehlivě obarví vlasy, je na naší planetě málo, ale existují. Jsou v různé kvalitě a barví různě intenzivně. Když přecházíte z chemie na přírodu, chce to trochu trpělivosti a naučit se nový postup. Přírodní barvení pak může být osobním wellness rituálem, díky kterému si najdete pár hodin pro sebe.

Workshop přírodního barvení s Cosmetikou

Nepůjde pak jen o změnu barvy vlasů. Jak to v přírodní kosmetice chodí, na rozdíl od té konvenční má přidanou hodnotu. Takovou hodnotou kvalitní přírodní barvy je ošetření vlasů a pokožky hlavy během barvení. Cosmetikabio barvy na vlasy obsahují tradiční ajurvédské rostliny s hojivými účinky. Při dlouhodobém používání napomáhají ke zlepšení kvality vlasů, eliminují lupy i nadměrné maštění pokožky hlavy.

Barvení vlasů přírodními barvami je ve srovnání s těmi konvenčními trochu věda. Jak vybrat vhodný odstín. Jak namíchat konzistenci barvy. Rozhodnout se, zda vlasy před barvením namočit, umýt či barvit suché. Jakým způsobem barvu nanášet. Přeci jen, přírodní barva se chová jinak než konvenční barva. Jak a zda vlasy po barvení správně ošetřit. Co udělat, pokud jsou Vaše vlasy méně objemné či nezkrotně kudrnaté.

Workshop přírodního barvení s Cosmetikou

To a mnohem více se dozvíte na workshopu přírodního barvení. Přidejte se v Praze nebo v Brně k nám a užijte si s námi krásnou sobotu plnou barviček a příjemného popovídání v ženském kruhu. Kurz je celodenní, občerstvení, materiál a skvělé zážitky v ceně. Odcházet budete s nádherně nabarvenými vlasy a hlavou plnou vědomostí, jak si své vlasy dokonale nabarvit sama doma. Při nákupu kurzu získáte poukaz s unikátním kódem a můžete jej věnovat jako dárek. Těšíme se na Vás!

Jak se vám článek líbil?