Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

LOBEY - skutečně funkční kosmetika bez chemie

Přejít na sekci článku:

Na vlastní kůži: produkty Lobey pod naší lupou

složení pod lupou žena s lupou a knížkou zdroj: Unsplash

Dnes jsme pro vás vyzkoušeli a důsledně sepsali dojmy z následujících produktů od značky Lobey:

denní ochranný obličejový krém

Denní ochranný obličejový krém

Krém má hutnější konzistenci, ale přesto se překvapivě dobře vstřebal do pleti. Nevytváří žádný nepříjemný lepkavý film ani pocit ucpané pleti. Naopak, nechává pokožku příjemně hydratovanou. Vůně je dost intenzivní, což zrovna mě (zastánkyni neutrálních vůní) není úplně příjemné – na druhou stranu pro milovníky květinových vůní vřele doporučuji. Po aplikaci je pleť během celého dne příjemně hebká a vyživená.

Odličovací bio mléko

Další v pořadí je odličovací mléko s mandlovým olejem a aloe vera. Obvykle dávám přednost odličovacím vodám, ale mléko mile překvapilo. Zkoušela jsem na standartních (ne vodě odolných) líčidlech. Jedním pohybem šlo všechno krásně dolů. Nezůstal upatlaný mastný pocit. Ač se doporučuje vyhnout sliznicím, zkoušela jsem odlíčit i řasenku. Ta šla taky velmi dobře odlíčit a nic nepálilo v očích. Jediné mínus je za mě stejná intenzivní vůně jako u denního krému.

Lobey odličovací mléko
Lobey pěstící tělový olej

Pěstící tělový bio olej

Tělový olej se pěkně nanáší a zanechává pokožku celého těla hebkou, hydratovanou a pružnou. Hezky se vstřebává a na pokožce nezanechává mastný pocit. Moc dobře fungoval i na moji suchou a citlivou pokožku.

Noční Anti-Age Lifting Sérum

A na závě přichází anti-age liftingové sérum na noc. Konzistence séra je, podobně jako u krému, velmi hutná, a tak stačí nanášet jen malé množství. Což je supr, protože sérum tak dlouho vydrží. Celkově jsem si sérum velmi oblíbila, zanechává totiž mojí suchou a citlivou pokožku přijemně projasněnou a hydratovanou. Efekt je vidět i ráno po probuzení.

Lobey Anti-Age Lifting Sérum