Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Veletrh Beauty&Spa v Letňanech

Veletrh Beauty&Spa v Letňanech Veletrh v Letňanech je tento podzim opět plný kosmetiky.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Beauty&Spa zdroj: shutterstock.com

Veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu Beauty&Spa se koná každého půl roku na výstavišti v Letňanech. Vždy na jaře a na podzim si tak můžete prohlédnout nejnovější kosmetické, kadeřnické a nehtové trendy na jednom z největších veletrhů v České republice. Mnoho stánků nabízí ve dvou výstavních dnech velké množství známých i neznámých značek a návštěvníci mají možnost vyzkoušet výrobky na vlastní kůži, stejně tak i nabrat inspiraci na módních přehlídkách nebo během kadeřnické show.

Veletrh najdete na letňanském výstavišti v Praze. Doprava je jednoduchá, stačí dojet na konečnou metra C do Letňan a pak už jenom jednu zastávku autobusem do areálu výstaviště. V několika halách se vám pak otevře kouzelný svět kosmetiky, nových účesů, nových trendů, nehtového designu, známých i neznámých značek. Na letošním veletrhu Beauty&Spa najdete na 300 vystavovatelů a budete tam moci vybírat z desítek značek pečující i dekorativní kosmetiky. A samozřejmě mezi vystavovateli najdete i stánek BIOOO.CZ, který vám nabídne výběr přírodní kosmetiky pro vaše tělo, pleť i vlasy.

Veletrh najdete na letňanském výstavišti v Praze již tento pátek a sobotu (5. a 6.9. 2014).

Přejít na sekci článku:

5 důvodů, proč za námi přijít

Beauty&Spa Praha Letňany zdroj: shutterstock.com

1. Ve stánku BIOOO.CZ vám nabídneme pečlivě vybraný sortiment přírodní kosmetiky. Od oblíbených značek přírodní kosmetiky, jako je třeba Weleda, až po letošní novinky v našem sortimentu, jako jsou balzámy na rty Dizao a pečující kosmetika Coslys.

2. Veletržní stánek nabídne stejně skvělý servis jako naše prodejna v OD Kotva, včetně možnosti vybrat si ze vzorečků, ovonět koupelové koule nebo si vybrat vůni multifunkčního tekutého mýdla Dr. Bronner’s.

3. Vyzkoušet si tak můžete tónované balzámy na rty od Diazo, které vám nabídnou vysokou kvalitu přírodních ingrediencí, péči o popraskané rty a také trendy odstín, který nahradí i rtěnku.

4. Očichat si můžete jednotlivé kuličky do koupele od Ceano, které vás oslní svým výživným přírodním složením a vůní ovoce i květin.

5. Protože veletrh Beauty & Spa není jenom o kosmetice, ale také o zdravém životním stylu, nabídneme vám výběr organických čajů Numi.

Související produkt
Růžový denní krém 30 ml
Weleda / 513 Kč
Růžový denní krém chrání normální a suchou pokožku díky obsahu výživných olejů. Snadno se vstřebává, působí do hloubky a regeneruje pleťové buňky. Tím předchází předčasným projevům stárnutí.
Detail produktu