Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Líčení na halloween s přírodní dekorativkou

Líčení na halloween s přírodní dekorativkou Chystáte se na halloween? To se neobejde bez extravagantního líčení, které nejen vyděsí, ale také zaujme. Máme tři jednoduché návody, navíc všechny jsou vytvořené přírodní dekorativní kosmetikou!
Bára Hrdličková
4,3 5
7

Přejít na sekci článku:

Zombie

Zombie zdroj: biooo.cz

Zombie make-up na halloweena patří rozhodně k těm tradičnějším a nejčastěji voleným, a tak i my přinášíme jeden jednoduchý návod na krvavé halloweenské líčení, které ocení každý bio nebo zombie nadšenec. :-)

1. Celý obličej i se rty sjednotíme světlým make-upem, tentokrát jsem použila hedvábný tekutý make-up od ZAO odstín č. 701 Ivory. S použitím matných, tmavě šedých stínů, jako jsou tyto minerální od Lily Lolo v odstínu Sidewalk, vytvoříme kouřové stíny.

2. Po celé ploše pohyblivého víčka aplikujeme tmavě fialový stín, třeba jako je odstín 06 Purple od puroBIO, pro efekt "zapadlých" očí. Stínem také vytvoříme pod okem linku a rozetřeme do ztracena.

Zombie

3. Tužkou na rty odstín č. 41 Purple od puroBIO načrtneme krev na všechna požadovaná místa a lehce rozetřeme.

4. Na tužku aplikujeme lesk na rty Red od Annemarie Börlind. Nebojíme se tužku na rty i lesk aplikovat i do nosní dírky – výsledek tak bude působit opravdu reálně.

5. Lesk aplikujeme i za linii vlasů, pokud je třeba i ke kořínkům vlasů.

Zombie

6. Tužku na rty ještě neodkládáme a použijeme ji na vnitřní linky spodního víčka.

7. Oční stíny Sidewalk použijeme místo bronzeru na zvýraznění lícních kostí nebo horní části čela. Oči vytáhneme do popředí linkou na horním víčku očním stínem Sky Blues od Farana.

Zombie

Související produkt
Minerální oční stíny 06 Purple 2,5 g
puroBIO cosmetics / 207 Kč
Minerální oční stíny ve švestkově fialovém Purple hravě využijete pro každodenní i výraznější večerní líčení.
Detail produktu