Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Podzimní novinky od PuroBio

5,0 5
7

Testujeme novinky od PuroBIO zdroj: biooo.cz

Na dekorativní kosmetiku je vhodný čas vždycky. Nyní se blíží doba vánočních večírků, setkávání s blízkými a samozřejmě oslava Nového roku. Naše pleť už ztrácí zdravou stopu slunečních paprsků a bledne do barvy sněhu. Proč jí tedy nedopřát trochu výraznějších barviček! V zimě make-up vydrží déle než v parných letních měsících. Podívejte se na novinky skvělé přírodní značky PuroBIO s námi!

Italská značka PuroBIO nabízí přírodní dekorativní kosmetiku v široké škále odstínů. V sortimentu této značky najdete výrazné barevné oční stíny a krásně syté rtěnky, ale také make-upy a korektory několika barev. Kosmetika je vyrobena z kvalitních surovin a obsahuje pouze minerální pigmenty a organické ingredience. Čistě přírodní složení plné pečujících rostlinných olejů a másel je vhodné i pro vegany.

Vytvořte dokonalý základ

Vytvořit správný základ je pravidlo číslo jedna. K tomu dopomůže vhodně zvolený make-up a pro ty, kteří mají více času si s vizáží trochu pohrát, doporučujeme zkusit i korektor. PuroBIO nabízí korektory ve třech nových odstínech a k tomu čtyři odstíny make-upů. Rozjasňující korektory jsou krémové a díky tomu, že jsou hydratační a nevysušují pokožku, je můžete beze strachu použít i na tenkou kůžičku pod oči.

Tekuté make-upy nás potěšily zvláště svou konzistencí, je lehoučká a přitom má vysokou kryvost. Pro denní líčení stačí opravdu tenká vrstva, která se snadno aplikuje díky kapátku, nanesete přesně tolik, kolik potřebujete.

K novinkám patří i sypký transparentní pudr, kterým make-up dokonale zafixujete, a přitom necháte pokožku volně dýchat.

Božský pohled

Velmi slavnostně působí všechny tři zářivé a syté odstíny očních stínů v barvách zlaté champagne (č. 24 Gold), starorůžové (č. 25 Shimmer Pink) a stříbrné (23 Silver). Již po prvním nanesení bez nutnosti vrstvení vytvoří nepřehlédnutelnou stopu. Výrazná pigmentace okamžitě vtiskne líčení sváteční vzhled a dodá celkovému vzhledu dojem čisté elegance.

Červená se neztratí

Všechny tři nové barvy rtěnek jdou do červena, ale liší se stupněm teplého a studeného podtónu. Klasická sytá červená v odstínu 14 je vhodná pro teplejší podtóny kůže a bude tak sedět těm, kteří si vybírají make-up spíše do žluta než do růžova. Odstín č. 15 se hodí pro studené typy s velmi světlou kůží s podtóny růžové. A přechodový odstín č. 13 v sobě míchá obě polarity a bude dozajista sedět naprosto všem.

Tužka na rty v červené barvě připomíná univerzální odstín č. 13 a hodí se dobře ke všem třem odstínům nových rtěnek. Tužka na oči v měděném odstínu v sobě obsahuje teplé i studené tóny. Tenhle odstín bude určitě slušet určitě každému!

Kosmetické taštičky

Velice nás potěšily nové kosmetické taštičky, do kterých se vám vejde celá výbavička. Rozhodně make-up, korektor, rtěnka, stíny i řasenka, to je vyzkoušeno!