Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Jako v lázních s Natura Siberica

Jako v lázních s Natura Siberica Natura Siberica je přírodní značkou až ze Sibiře
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Lázně pro vaše vlasy

Péče o vlasy zdroj: shutterstock.com

Dopřejte restart s Natura Siberica i svým vlasům. Nebojte se, doma to zvládnete. V produktové řadě Sauna & Spa najdete i výživné masky na vlasy pro posílení nebo regeneraci vlasů. Masky obsahují rostlinné a bylinné extrakty, které přispívají ke kráse vlasů, podporují jejich regeneraci a napomáhají jejich přirozené kráse.

Maska pro zpevnění vlasů a posílení růstu oživuje třepící se konečky a přispívá k rychlejšímu růstu vlasů. Bylinné výtažky posilují vlasy a dodávají jim pružnost a jemnost. Vlasy jsou chráněny proti nepříznivým okolním vlivům, proti smogu a nečistotě, jsou jemnější a hebčí. Navíc maska dodává i vitaminy a další výživné látky. Maska pro ochranu a regeneraci vlasů pečuje hlavně o lámavé vlasy a předchází jejich poškození. Vyživuje od kořínků po konečky, dodává vlasům potřebné živiny a vitamíny. Navíc obsahuje olej z pšeničných klíčků a ostružiníkový olej, které uhlazují strukturu vlasu a dodávají lesk.

Z vlasové masky získejte pro své vlasy maximum. Používejte ji alespoň jednou týdně, vždy na čisté a mokré vlasy. Masku můžete použít jako bleskovou kůru, kdy ji necháte působit několik minut a poté vlasy důkladně spláchněte. Nebo vyzkoušejte vlasový zábal, naneste masku do vlhkých vlasů, zamotejte do ručníku a nechte v teple působit klidně i několik hodin. Poté smyjte vodou.