Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Sprchový gel Santaverde

Recenze: Sprchový gel Santaverde Sprchový gel Santaverde obsahuje místo obligátní vody Aloe vera šťávu, je tak jemně pěnivý a výživný, vhodný i pro suchou citlivou pokožku celého těla.
Mája Ráblová
5,0 5
3

Recenze: Sprchový gel Santaverde zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Řadíte se mezi citlivky i bez ohledu na měsíční cyklus? Vlastníte citlivou kůži a po sprchování vás trápí její nepříjemné pnutí? Jako první bych z fleku doporučila hydrofilní olej, ale ne každému mycí olej vyhovuje. Skvělou alternativou nám tedy může být sprchový gel od firmy Santaverde. Pokud jste již produkty od nich zahlédli, nejspíše vás ani nenapadlo, jaký zázrak se schovává v těch nejobyčejnějších obalech. Měla jsem to podobné a pokud bych nedostala na Santaverde přímé doporučení, možná bych je přehlížela ještě dalších pár let a nedostala se tak k nejlepšímu pleťovému krému na světě. Ale to jsem odbočila. Záměrně :)! Ráda budu ten, kdo vás upozorní na existenci Santaverde pleťové péče a možná tak pomůže s nějakým vaším dlouholetým problémem.

Stejně jako celé Santaverde, i sprchový gel je založený na čisté a kvalitní Aloe vera šťávě. Ne, opravdu není největší část obsahu sprchového gelu voda. A dokonce ani ta nejmenší! Sprchový gel Santaverde totiž neobsahuje ani kapku vody. Aloe vera významně zklidňuje pokožku, hydratuje ji a vyživuje a pomáhá navrátit pleti přirozený ochranný film. Ten chrání pokožku a ta zase nás. Obsažený protein z pšeničných klíčků tyto účinky ještě násobí.

Recenze: Sprchový gel Santaverde

Za zmínku, možná i za celý odstavec, stojí vychválit tu úžasnou vůni. Za tou nejspíše stojí výtažky z vitaminy nabitého rakytníku a éterické oleje z citrusů. Vůně mi připomíná tu nejvoňavější ovocnou limonádu, ale přesto bych ji neoznačila za sladkou. Takže shrnuto-podtrženo, sprcháč má krásné složení, vhodné i pro extrémně suchou a citlivou pokožku, voní tak, že byste ho nejradši snědli a jelikož neobsahuje žádnou vodu, lze ho s přehledem označit za koncentrát a také tak k němu přistupovat.

Co vás nejspíš překvapí, je neobvyklý systém otvírání, který funguje na principu uvolnění otvoru po otočení víčkem. Mé první a druhé použití tohoto sprchového gelu bylo hodně hodně pěnivé, protože jsem trochu neodhadla tlak, kterým jsem z obalu vytlačila plnou přetékající dlaň gelu.

Recenze: Sprchový gel Santaverde

Pokud jste již vyzkoušeli spoustu sprchových gelů i hydrofilních olejů a stále nenašli ten pravý, díky kterému nebude vaše pokožka po umytí extrémně vysušená, šupinatá, svědivá či dokonce zarudlá a podrážděná, možná prostě sháníte sprchový gel od Santaverde.

Osobní tip: Gel velice ráda používám k mytí obličeje. Stačí množství cca velikosti hrášku až dvou, které umí příjemným způsobem zbavit vaši pleť nečistot, skoro jak kdyby byl pro tyto účely vyroben :)!