Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Almara Soap - více než jen originální mýdla

Almara Soap - více než jen originální mýdla zdroj: AlmaraSoap

Česká značka Almara Soap je známá především svými ručně vyráběnými designovými mýdly s přírodním složením. V jejich nabídce najdete ale i rozmanitý sortiment přírodní kosmetiky, který se dále postupně rozšiřuje. Kosmetické produkty jsou voleny tak, aby přirozeně doplňovaly nabídku mýdel a zastoupily všechny kroky základní péče o pleť.

Ačkoliv Almara Soap neustále roste, expanduje i do zahraničí a postupně mění své ekologické obaly do ještě designovějších, prioritou zůstává ruční výroba a vysoká kvalita každého jednoho výrobku. Posledními novinkami v kosmetické nabídce jsou například bylinné hydroláty, odličovací olej nebo zpevňující tělová péče. Už jste je vyzkoušeli?

Bylinné hydroláty pro krásnou pleť

Tajemství krásné pleti se skrývá v pravidelné, důkladné, ale zároveň jemné a komplexní péči, která zahrnuje i použití přírodní pleťové vody bez obsahu alkoholu a jiných přidaných látek. Právě takové jsou produkty řady Herbal Mist – čistě bylinné hydroláty, které pokožku tonizují a zároveň o ni pečují. Vybírat můžete z několika druhů: Levandule (pro všechny typy pleti), Růže (pro suchou, zralou a choulostivou pleť), Šalvěj (pro mastnou a problematickou pleť), Meduňka (pro suchou a zralou pleť) nebo Lípa (pro jemnou a choulostivou pleť dětí i dospělých).

Hydroláty jsou skvělé k dočištění pokožky jako běžná pleťová voda, jako základ Almara Soap práškových masek nebo k osvěžení pleti kdykoliv během dne.

Jemný odličovač s pečujícím složením

Říká se, že skutečná krása se nachází pod povrchem, a to platí i u dekorativní kosmetiky. Vracejte se ke svojí přirozené kráse každý den s radostí a prostřednictvím čistě přírodního produktu, jakým je tento olejový odličovač vhodný k odlíčení tváře i voděodolného očního make-upu. Pure Face je unikátní svým složením, které je kompletně sestaveno z čistých ingrediencí neucpávajících póry a vhodných pro všechny typy pleti. Obsahuje kvalitní oleje, macerát z bylin růže, levandule, popence a měsíčku a 100% esence levandule a kadidla.

Perfektní tělo na dosah ruky

Olej a scrub z řady Perfect Body mají stejně tak čisté úmysly, jaké je jejich složení. Neslibují zázraky na počkání, ale udělají pro ně maximum. Obsahují oleje, byliny a další ingredience, které jsou známé svými prokrvujícími a zpevňujícími účinky. Scrub navíc pomáhá mechanicky odstranit odumřelé kožní buňky a olej pokožku následně hydratuje a zvláční. Maximálních výsledků dosáhnete používáním obou produktů současně.