Mille Ulivi: zázrak v masce

5,0 5
3

Mille Ulivi: zázrak v mascezdroj: biooo.cz

Co kdybych vám řekla, že existuje pleťová maska, pod kterou bude vaše pleť jako v bavlnce. Co kdyby se vaše pleť konečně vyspala do krásy. Co kdybych vám pošeptala, že můžete být ráno o několik stupňů krásnější. Co kdyby existovala pleťová maska, která by slovo revitalizační neměla jen v názvu, ale opravdu by taková byla. Co kdybych vám řekla, že regenerace unavené pleti není v určitém věku lehká, ale i tak stačí jen malinko. Co kdybyste se náhodou zamilovali do dřevěných detailů a pak zjistili, že tohle chyba nebyla. Co kdybychom si tady pověděli, že tuhle pleťovou masku už nechci dát z ruky.

Maska Mille Ulivi zaujme už na první pohled. Pevné luxusní sklo, dřevěné víčko, logo s olivovou větvičkou. Je to pěkné, do ruky je to těžké a v koupelně na poličce to bude vypadat krásně. Na druhý pohled to otevřete a na první počuch se zaláskujete ještě jednou. Voní to neuvěřitelně. Jako čerstvé ovoce, trošku jako hrst čerstvých meruněk se šťavnatým mangem. I když tedy ani meruňky ani mango ve složení nenajdeme. Místo toho je maska plná olivového oleje, extraktů z gardénie a goji plodů a s růžovou vodou. Přírodní mix pro jemnou pleť.

Pak nadejte konečně ta pravá chvíle. Den D a večer V. Otevřete, nadechnete se té vůně a zaváháte, podíváte se na masku už vlastně potřetí. Tohle by měl být ten zázrak? To mi zregeneruje, zjemní a vyhladí pleť? Však je to jen obyčejný bílý krém, takových mám jenom ve své koupelně plnou poličku. Ale nesuďme podle obalu. S maskou je v balení i šikovná špachtlička na nabírání, takže jdeme do toho!

Maska má krémovou strukturu a bílou barvu. Velmi dobře se roztírá a výhodou je, že na celý obličej stačí opravdu maličko, jde totiž rozetřít do tenké vrstvy. Maska vytvoří na pleti jemný film, který lehce napíná pleť, a poté se pomalu vsakuje. Zhruba po dvaceti minutách až půl hodině není na obličeji už skoro vůbec vidět, nechá jen takový lehký poprašek bílé, pleť vypadá jako silně zapudrovaná. Maska na obličeji nelepí a vlastně ani nevíte, že ji máte na sobě. Asi po čtvrt hodině je možné masku smýt, ale protože stejně není na obličeji moc vidět, tak většinou smývám později. Masku si tak často nanáším večer za odměnu, jako takovou malou relaxaci, se kterou sedím večer před televizí a umývám ji až před spaním.

Mille Ulivi: zázrak v masce

Po umytí není vidět nějak závratný rozdíl. Ano, pleť je jemnější, je hydratovanější, je hladší a lehce vypnutá. Ale zázrak to úplně není. Ten se ukáže až druhý den ráno. Vždy následující den mám pleť vyspanou prostě do růžova. A věřte mi, že to se ve věku 30 a více a v dobách, kdy spím třeba jen 6 hodin a méně, moc často nestává. Vlastně se to nestává skoro nikdy. Ale s Mille Ulivi jsou ta následná rána prostě tak nějak veselejší. Pleť má sjednocenější tón, navíc je jemně narůžovělá, jak kdybych spala deset hodin. Je jemná, regenerovaná, bez suchých šupinek, hydratovaná a napnutá. A je mnohem jednodušší takto krásnější začínat nový den.

Velkou výhodou masky je, že i tak malé balení vydrží nejspíš dlouho. Po dvou měsících používání mi ubyla asi pětina, masku používám zhruba jednou týdně. Na jedno použití totiž opravdu stačí jen malinko. Navíc to krásné designové balení je opravdu radost používat. Ještě jsem vás úplně nepřesvědčila? Tak se asi budete muset přesvědčit na vlastní kůži.

Jak se vám článek líbil?