Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Nejlepší přítelkyně na léto? Martina Gebhardt

Nejlepší přítelkyně na léto? Martina Gebhardt Hledáte tu nejlepší letní péči? Zkuste Martinu Gebhardt a její biodynamickou kosmetiku.
Pavlína Klaudová
5,0 5
13

Nejlepší kamarádka na léto zdroj: biooo.cz

Martina Gebhardt je u nás v Biooo prostě pojem. Je to žena, která inspiruje, rozumí přírodě, žije s ní v totálním souladu a dělá vše pro to, aby kvalita jejích výrobků byla přímo famózní. Je námi milována, obdivována a každý z nás už někoho podaroval některým z jejich produktů. Ať je jakékoli roční období, Martina Gebhardt nás nikdy nezklame.

Martina Gebhardt je alchymistka...

Martina Gebhardt je nenápadná německá dáma s velikou životní energií a neuvěřitelnou láskou k přírodě a kosmetice. Její sídlo najdete v bavorském klášteře Wessobrunn. Je to signifikantní, protože společnost navazuje na starověké účinné recepty a postupy, které přináší lidem zdraví a krásu již po celá staletí. Kláštery byly v minulosti vyhledávaná centra přírodního léčitelství, bylinářství a i dnes se některé z mnišských komunit specializují na výrobu přírodní kosmetiky. Martina Gebhardt využívá poznatků moderní vědy, které úspěšně kombinuje s ověřenými postupy. Má vlastní produkci léčivých rostlin a květin, které používá do svých výrobků. Snaží se, aby její kosmetika přinášela těm, kteří ji používají nejen krásu, ale také psychickou pohodu.

… a rozumí přírodě

Životní filosofie Martiny Gebhardt, vystudované architektky, která je plná lásky a respektu k přírodě, se plně převádí do praxe v rámci činnosti její kosmetické firmy. Díky vlastnímu traumatickému zážitku po pokousání psem a následném využití přírodních sil k hojení jizvy, ví přesně, co lidé potřebují. Martina Gebhardt se snaží vnímat kosmetiku jako léčivou sílu, která posiluje tělo i ducha jejího uživatele. Žije v plném propojení s přírodními procesy v rámci biodynamického zemědělství. Jedná se o vůbec nejpřirozenější způsob pěstování rostlin a péče o ně s pomocí respektování kosmických cyklů. V biodynamickém zemědělství se musí dodržovat přísné standardy, které jsou vypracované certifikačními orgány společnosti Demeter. Martina Gebhardt je držitelkou tohoto certifikátu, který sice není vegan, ale výrobky prochází tou nejpřísnější možnou kontrolou a je poměrně obtížné ho získat. Jedná se o vůbec nejstriktnější certifikát, který může obdržet výrobce bio kosmetiky.

Sluneční péče z biodynamického zemědělství vás prostě podrží

Martina Gebhardt je něco jako nejlepší kosmetická kamarádka. Dokáže s námi přečkat jakékoli roční období, pomoct při kterémkoli kosmetickém problému a také je skvělou průvodkyní ženským cyklem. I když se nám ještě naplno nerozhořelo léto, pomalu se k nám přibližuje. Je ještě trochu ospalé, proto se střídají vysoké teploty s chladnými dny, ale horko už se umí ozvat v plné parádě. Slunce, pražící na rozpálený beton měst a těžký vzduch či hojně klimatizované prostory naší pleti nesvědčí. V kombinaci s chlórovanou vodou z bazénů anebo mořskou solí dokáží všechny jmenované faktory udělat na naší pokožce hotovou paseku. A když se ještě zapomeneme napít, může to být pro naši pokožku hotové peklo.

V létě řešíme hlavně přípravky na opalování. Ale už se nestaráme tolik o to, jestli máme ten správný krém na denní ošetření pleti. Zvykli jsme si, že v horkých dnech měníme hutnější krémy za jemné fluidy, ale ty nejsou pro vysušenou pleť nic moc. A proč? Protože potřebujeme podpořit hydrataci, regeneraci a zabránit přílišnému vysychání pokožky, které podporuje tvorbu předčasných vrásek. A ty přece nikdo z nás dobrovolně nechce. Letní krémová péče Summer Time od Martiny Gebhardt nenavozuje pocit, že jste si na sebe nasadili silikonovou masku. Příjemně voní, vyživuje, hydratuje a udržuje pleť svěží a odpočatou. A když se náhodou spálíte, poskytne vám konejšivou bylinnou náruč a podpoří hojení. Chcete-li zkusit opravdové top produkty biodynamického zemědělství, sáhněte po těch od Martiny Gebhardt. Zamilujete si je tak, jako my v Biooo.