Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Purity Vision: kvalitní česká kosmetická péče o celé tělo

Levandulový olej na rty od Purity Vision zdroj: Purity Vision

Společnost Purity Vision je česká značka vysoce kvalitních přírodních produktů dostupných pro každého, existující od roku 2008. 

O značce

Zakladatelé této krásné a poctivé české značky velmi úzce spolupracují s důkladně vybranými farmáři napříč celým světem. Zároveň s nimi spolupracují při vývoji té nejšetrnější metody zpracování jednotlivých surovin tak, aby ve výsledném produktu bylo zachováno maximální množství prospěšných látek

Inspiraci pro tvorbu sbírají při cestách po celém světě, aby výsledné výrobky uspokojily dnešní potřeby zákazníků a zároveň držely krok se současnými trendy. Díky tomuto férovému jednání a poctivé práci získali jako první firma v ČR i na Slovensku velmi přísnou certifikaci Fair for life, která zaručuje například dobré pracovní podmínky při ruční sklizni surovin.

Jejich láska k ekologii a přírodě se zrcadlí nejen v produktech, ale i samotném životním stylu a přístupu k práci jako takové, který prosazují napříč celou firmou.  Produkty Purity Vision jsou opravdu s láskou dělané a přírodou schválené. 

Využíváním recyklovatelných a recyklovaných obalů počínaje, přes testování produktů doslova na vlastní kůži, využívání obnovitelné energie až po jízdu na kole či v autech výhradně na CNG do práce.

To vše děláme proto, aby naše značka odrážela hodnoty, ve které věříme: ekologii, kvalitu, férovost, inovaci a naději pro zemi a lidstvo.

- Vladimír Lusík, zakladatel a majitel firmy Purity Vision -

Vyzkoušeli jsme pro vás na vlastní kůži:

Báječně voňavé Bio Vanilkové máslo Purity Vision

Odjakživa jsem zastáncem používání pleťových, nejlépe jednodruhových bio panenských olejů v kombinaci s květovými vodami. 

Bambucké máslo mě však vždy lákalo, jelikož jsem na něj četla velmi příznivé recenze. Proto mě zaujalo vanilkové máslo od Purity Vision, jehož přidanou hodnotu je nádherně jemná, nevtíravá, sladce vanilková vůně, díky které máslo připomíná spíše sladkou pomazánku než pleťový produkt.

Obecně mám v oblibě pleťové oleje pro jejich univerzální využití, protože s sebou nerada nosím/vozím velké množství produktů.

Proto jsem vanilkové máslo vyzkoušela, kromě klasického použití na tělo, i jako pleťový krém, na rty místo balzámu a dokonce si po umytí hlavy vetřela i trošku do konečků vlasů. To bych ale už znovu neudělala, do vlasů mi přijde vhodnější přeci jen olej. Po másle byly mé vlasy, byť jen u konečků, mastné a zplihlé. 

Na tělo, pleť a místo balzámu na rty jsem jsem si ho však zamilovala. Dokonce jsem následně obdržela několik komplimentů směrem k mé rozzářené pleti, za což nejspíš může i nazlátlá barva másla. Ráda se líčím, díky máslu jsem však přestala dogmaticky používat make-up, což je v létě více než přívětivé.

Pozitivně hodnotím také praktické balení, díky kterému s sebou můžu produkt nosit kamkoliv.

Na pokožce ani rtech nezanechává mastný film. Naopak. Dodává pocit hebkosti a vláčnosti. Již po pár dnech používání krásně zregeneroval mé suché a popraskané rty. Navíc opravdu příjemně voní po vanilce.

Bio Ricinový olej Purity Vision na pleť i vlasy

Ricinový olej je báječný univerzální pomocník pro péči o vlasy, řasy, obočí, pleť i pokožku celého těla. Je přímo proslulý svými hojivými účinky, pokožku aktivně regeneruje a zároveň vyživuje do hloubky. 

Je tak více než vhodný i na hojení jizev. Výborné regenerační účinky má nejen na suchou a namáhanou pokožku, ale také na slabé lámavé vlasy a nehty, které chrání a posiluje.

Jeho konzistence je poměrně hustá a tak stačí malé množství k dosažení kýžených výsledků. Lze jej vetřít do konečků i kořínků mokrých vlasů nebo používat pro noční regenerační zábaly: potřít jím obočí, řasy i vlasy.

 

Více péče od Purity Vision: