Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Čisticí mléko Santaverde

Recenze: Čisticí mléko Santaverde Čisticí mléko Santaverde povýší každodenní odličovací rutinu na osvěžující zážitek díky aloe vera a přírodním olejům.
Kristýna Lexová
5,0 5
1

Recenze: Čisticí mléko Santaverde zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Ačkoliv jsem zvyklá na odličování spíše pomocí olejů, rozhodla jsem se vrátit do mladých let a vyzkoušet čisticí mléko. Zajímá vás, jak si vedlo?

Používat k odličování čisticí mléko - to si vždy zavzpomínám na dětství a pubertu, kdy mléko používala maminka a já jsem se jí (samozřejmě) chtěla vyrovnat a být taky dospělá. :) Pleťové mléko bylo určitě pro mnoho z nás prvním produktem z péče o pleť, který jsme používaly. Tentokrát jsem si ale vyzkoušela mléko ne jen tak ledajaké. Pyšní se přírodním složením a kromě čištění pleti nabízí i pečující účinky.

Jednoduché a minimalistické obaly Santaverde jsem tu už vychvalovala při poslední recenzi na hydratační krém. Moc se mi líbí a určitě ozdobí i vaši koupelnu. Samotné mléko pak má ideální tekutější konzistenci a příjemně vás překvapí svou jemnou svěží vůní. Základem je totiž šťáva z aloe vera, která dominuje i ve vůni přípravku.

Protože se ráda odličuji jen jedním produktem, tak jsem mléko Santaverde používala na tvář i oči. Výhodou je určitě to, že v očích neštípalo, nicméně pokud jste nositelkami kontaktních čoček, tak doporučuji sundat, jinak se vám oči na několik minut zamlží lehkým filmem. Mléko opravdu hezky rozpustí všechen make-up, včetně očních stínů, řasenky a linek. Setřit jej můžete vatovým tamponkem, já jsem občas i smyla rovnou čistou vodou - fungují oba způsoby, takže mléko můžete používat i ve chvíli, kdy vám dojdou vatové tamponky.

Pleť je po použití krásně svěží a hydratovaná. Mléko vůbec nevysušuje, a proto myslím, že bude skvělé i pro sušší pokožku. Zároveň jsem ale neměla ani ulepený, mastný pocit ucpané pleti, naopak - pokožka byla osvěžená a plná života.

Plusy čisticího mléka Santaverde:

  • krásné, minimalistické obaly
  • jemná, svěží vůně
  • rozpustí všechen make-up
  • neštípe v očích
  • pleť nevysuší ani nezanechá ulepenou
  • vhodné pro všechny typy pleti

Minusy čisticího mléka Santaverde

  • pokud nesnesete na pleti mléko, asi to nebude nic pro vás

Pro moje potřeby je tedy mléko úplně ideální. Nebála bych se ho použít ani jako druhý krok čištění po odlíčení, zejména pak pro suchou pokožku. Rozhodně oceňuji, že odlíčí rychle a efektivně, nevadí žádnému typu pleti a zároveň velice hezky voní, takže promění každodenní rutinu v příjemný zážitek.