Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Valentýn pro muže

Valentýn pro muže Svátek svatého Valentýna je určen všem zamilovaným. Darujte svému muži dáreček a vyjádřete mu tím svou péči.
Anna Nádvorníková
3,3 5
9

sv. Valentýn zdroj: unsplash.com

Svátek zamilovaných se blíží. A my bychom rádi dodali, že nejen zamilovaných, ale také milujících. Tedy i těch, kteří si navzájem sundali pověstné růžové brýle a milovat se nepřestali. Svátek sv. Valentýna je jedinečnou příležitostí, díky které můžete potěšit svého muže a dárečkem vyjádřit, že o něj rádi pečujete.

V péči o mužskou pokožku si můžete z přírodní kosmetiky vybrat z několika značek, každá má své přednosti a je určená pro různé typy nebo problémy pleti. Řada Wild Utah od Martiny Gebhardt je určená pro mužskou pleť napříč věkem. Zákazníci si ji často vybírají díky plné, ale nevtíravé vůni a samozřejmě vyhovujícímu složení, které pleti dodá vše, co potřebuje. Šťávu z Aloe Vera obsahuje německá značka Santaverde. Její řada Xingu pro náročnou zralou pleť ocení jak kůže stárnoucí, tak i ta, která na tom zrovna není nejlépe.

Bylinky divoké Ameriky

Kaňony, útesy, srázy, skalnatá krajina a téměř nedotčená příroda. Takový je západoamerický stát Utah. Jeho suchá, vysoko položená krajina s nepříliš hustým osídlením, dává život mnoha bylinkám, které jsou teplomilné a schopné růst i na skalnatém podloží. Léčivé bylinky objevili již původní obyvatelé této oblasti. Indiáni dokázali rozpoznat blahodárné účinky rostlin na kůži a míchali si z nich masti, používali je jako vykuřovadla k mystickým rituálům a prováděli s nimi očistné ceremonie. Výraznější vůně těchto bylin voní spíše mužům a jsou pro jejich pleť také vhodnější.

Luxusní řada Wild Utah je určená i pro citlivou pleť, která může být podrážděná nebo má sklon k alergickým reakcím. Pomáhá navrátit pokožce rovnováhu a dokáže hojit drobná poranění způsobená třeba při holení. Pleťová řada poskytuje vitaminy A, C a E, které pomáhají chránit proti nepříznivým vlivům okolního prostředí a působí antioxidačně. Zároveň zanechává pokožku hutnou a vláčnou, krásně vyživenou. Tonikum po holení obsahuje pouze 14 % alkoholu. Je to koncentrace, která nedráždí a nevysušuje pokožku. Obsažený extrakt ze šalvěje navíc působí antibakteriálně. Fluid na holení neobsahuje mýdlo, které má tendenci vysušovat, ale oleje, které krásně změkčují vousy a napomáhají snadnějšímu oholení. Celá řada Wild Utah má v sobě extrakt z coloradské borovice, jalovce a pelyňku trojzubého.

Brnění Anti-age

Začínají se vašemu muži tvořit ty krásné vrásky, které mu tak sluší? Ano, na mužích milujeme i vrásčitou pleť a bílé vlasy. Víme, že stárnoucí pleť může vypadat svěže a zdravě, to už ovšem vyžaduje nějakou péči. Pleťová řada Xingu od značky Santaverde je unisexová, vhodná pro muže i ženy. A je naprosto skvělá. Pleťové sérum je pro ty, kteří potřebují dát svou pleť co nejdříve do pořádku a vyžadují citlivou a vydatnou péči. Příznivé účinky kosmetiky Santaverde jsou založené na šťávě z Aloe Vera, která je zde obsažena místo vody. Dále sérum obsahuje vysoce kvalitní oleje a rostlinná másla, které dobře vyhovují přirozenému složení kůže, takže je pleť dokáže krásně vstřebat. Kromě Aloe Vera pleťové sérum obsahuje ve velké míře výtažky z oříšků kešu, které jsou bohaté na množství prospěšných látek a dokáží stimulovat a regenerovat pleťové buňky. Po séru je vhodné použít krém ze stejné řady. Anti-age krém Xindu je skvělým pomocníkem pro každodenní péči o stárnoucí nebo dočasně narušenou pokožku. Šťáva z Aloe Vera dodává hydrataci a navíc přináší pleti vitaminy, díky kterým kůže snadněji bojuje s negativními vlivy okolního prostředí. Tak jako v produktech od značky Martina Gebhardt ani zde samozřejmě nenaleznete minerální oleje, parabeny nebo silikony a žádná přidaná barviva.

Oční krémy vyživují okolí očí, zjemňují a dodávají pružnost této jemné části obličeje. Lehký krém na oči od Santaverde je bez parfemace a okamžitě se vsakuje. Což jsou ve zkratce dvě výhody, které by se mužům mohly zamlouvat. Krém oční okolí posiluje a dodává mu pevnost.

Ať už pro svého milého vyberete cokoli, je to důkaz vaší pozornosti a lásky, kterou k němu chováte. Užijte si tento ten jenom ve dvou a pečujte o sebe. Je to další příležitost váš vztah posílit.