Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Žena, růže, Taoasis

Žena, růže, Taoasis Objevte kouzlo smyslné růže Taoasis. Růžovým olejem Taoasis se můžete potřít od paty až po vlasovou linii, a okouzlit tak kohokoliv něžnou vůní.
Pavlína Klaudová
5,0 5
3

Žena, růže, Taoasis zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Pokud chcete někoho opravdu potěšit, darujte mu některý z výrobků od Taoasisu. Přivodíte mu takovou závislost, že s ním nebude moct přestat. Myslíte si, že je to nevýhoda? Právě naopak. Dopřejete mu to nejlepší z nejlepšího, co můžete u nás v Biooo pořídit. Je to příjemná a zdraví i planetě prospěšná závislost.

Proč miluji Taoasis

Pokud mi chce někdo udělat radost, tak se určitě nesplete s Taoasis. Je to značka, kterou jsem si oblíbila hned na první nadechnutí, protože můj nos se za ty dva roky, co nepoužívám žádnou konvenční kosmetiku, zcela přeorientoval. Po pořádném detoxu detektoru vůní vlastně už nejsem schopná říct někomu, kdo používá klasické parfémy z parfumerie nebo další produkty kosmetického mainstreamu říct, že pěkně voní. Protože prostě když denně píšete o tom, co se skrývá ve flakonech, jste rádi, že už vnímáte přírodní vůně jako nedílnou součást vaší osobnosti. Produkty od Taoasisu také dávám jako malé pozornosti rodině a přátelům a můžu zodpovědně prohlásit, že vyvolávají všeobecné nadšení. Takže když jsem objevila jejich růžový olej, skákala jsem až do stropu radostí, protože miluji růže.

Každý jsme zodpovědní za svoji růži i kůži

Antoine de Saint-Exupéry mě pronásleduje na každém kroku. Baobaby a růže jsou v Biooo našimi denními společníky. Někomu by se při vzpomínce na růže vybavila šípková Růženka, u mě je to spíše Malý princ, který pod poklopem uchovává svoji květinu. Respektive i v Taoasisu je určité poselství ohledně ochrany květin, takže lze říct, že je to takový Malý princ Biooo sortimentu. Jedna z věcí, která se mi na Taoasisu opravdu líbí, je to, že chrání přírodu od počátku pěstování rostlin přes výrobní postupy až po konečný prodej produktů. Že pěstují rostliny naprosto čistě, v souladu s přírodními zákony a podle principů biodynamického zemědělství, pro jehož ideu jsem se opravdu nadchla.

Líbí se mi ta neutuchající snaha bojovat proti větrným mlýnům a GMO, a proto ji velmi ráda podporuji. Protože ať chceme nebo ne, každý jsme zodpovědný za svoji růži i kůži. A růže, obzvláště ty z biodynamického zemědělství, přináší nejen mnoho krásy a potěchy, ale i užitku pro naši pleť. A o to, aby výrobky biodynamického zemědělství byly opravdu ty nejlepší z nejlepších, co můžete sehnat na trhu, se stará nejpřísnější z bio certifikátů Demeter, kterým se produkty od firmy Taoasis honosí. Pokud uvidíte na výrobku toto logo, kupujete naprostou jedničku v přírodní kosmetice.

Tělový olej jako voňavá bomba

Oleje jsou mojí slabostí, ať už éterické, nebo ty rostlinné. Milujui vůni olivového oleje a oleje z vlašských ořechů. Ano, jsem postižená prací do té míry, že všechno pozoruji ostřížím zrakem a co se mi nezdá, to nechávám v regálu. Ale to už prostě patří k práci, kterou zbožňujete. Když jsem si poprvé přičichla k růžovému oleji od Taoasis, tak jsem byla velmi mile překvapená. Pokud budu konkrétní, jedná se o olejovou směs jojobového oleje a éterického oleje z růže damašské. Takže má nejen pěsticí, ale i aromaterapeutické účinky. Pěstí pleť a vylaďuje psychiku, co víc si přát.

Na růžovém éterickém oleji je skvělé to, že je velmi vhodný pro zralou a suchou pokožku, respektive teď v zimě, kdy je naše pleť o dost sušší a potřebuje udržet přirozenou hydrataci, je to velmi dobrá volba. Jojobový olej se s ním skvěle doplňuje, protože se výborně vtírá do pokožky. Jeho složení je totiž vůbec nejpodobnější tomu, jakým oplývá kožní maz, a proto se poměrně rychle vsakuje. Naše pokožka s ním souzní natolik, že ho prostě vpije do sebe, ani nemrknete. Je to oboustranně výhodná spolupráce. Sama bych nedoporučila tento olej jako vyloženě nebo pouze tělový, ale klidně ho používám i na obličej a ve velmi blízké době ho plánuji přidat do hennové směsi a pozorovat jeho účinky na vlasy.

Pokud jste ještě nezkoušeli olejové parfémy a bojíte se, že budou moc silné nebo že vám nebudou vonět a dáte zbytečně moc peněz za něco, co vám nesedne, nebojte se použít růžový olej Taoasis. Jeho parfemace naprosto vyhovuje základnímu pravidla etikety, že vůně by neměla být cítit jinde než ve vaší osobní blízkosti. Velkou výhodou je, že vydrží vonět dlouho. Je to skvělá možnost, jak mít na sobě hezkou vůni v poměru cena, kvalita, objem. Prakticky bych ho zařadila do škatulky minimalistického produktu se širokým spektrem využití. Můžete ho použít po koupeli, na prevenci strií i již vzniklé strie, protože tato směs podporuje buněčnou obnovu pleti a zmenšuje viditelnost jizev, ale i třeba na suché a poškozené ruce. Na tomto oleji jsem nenašla jedinou chybu a ještě více se prohloubila moje vášeň pro Taoasis. Zkuste ho taky, a pochopíte.

Související produkt
Růžový olej, Bio 50 ml
Taoasis / 355 Kč
Růžový olej v základu z jojobového oleje má výborné regenerační a pěsticí účinky. Podporuje regeneraci unavené pleti, její hydrataci i pevnost a pružnost.
Detail produktu