Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

10 univerzálních pomocníků, bez kterých se o prázdninách neobejdete

10 univerzálních pomocníků, bez kterých se o prázdninách neobejdete Univerzální kosmetičtí pomocníci na dovolenou.
Renata Ježková
5,0 5
5

Univerzální pomocník na dovolenou zdroj: shutterstock.com

Prázdniny a dovolená jsou doba, kterou si chceme naplno užívat a plnohodnotně prožít každý okamžik. Cestujeme či chodíme nalehko a letní bezstarostnost se odráží i v neochotě akceptovat komplikace či zbytečné zdržování. V tuto dobu nejlépe dokážeme ocenit věci, které jsou univerzální, spolehlivé a víceúčelové.

Naštěstí i mezi kosmetickými produkty najdeme takové, která nám šetří čas, místo v zavazadlech a dokáží nám pomoci s nejednou nesnází. Inspirujte se naším seznamem a užívejte si léta bez zbytečných průtahů.

Přejít na sekci článku:

Základní letní hygiena

Základní letní hygiena zdroj: shutterstock.com

Mýt se musíme. Všichni. Aspoň občas (speciálně, pokud používáme mhd, na což se často zapomíná). I děti je potřeba v létě občas trochu omýt, abychom si mohli být jisti, že jde o ty správné (nebo naše). Ale trávit v koupelně víc času než pár minut, když je tak krásně? Dejte s tím pokoj, kdo na to má v létě čas.

Velká rozvětvená rodina rozhodně ocení univerzální mycí gel Coslys. A ocení ho hodně a často, takže ho potřebuje v adekvátním balení. Umyjete si obličej, vlasy, tělo, děti, miminka, babičku, dědečka, psa, ovoce i zeleninu. A ještě vám zbude. A myjte se, kde chcete, klidně v rybníce, protože tímhle gelem rozhodně nikomu neublížíte.

Nebo byste přece jen raději něco fajnovějšího, ale stejně rychlého? Něco s přidanou hodnotou a duchovním přesahem? A hlavně, aby to vonělo… Pak zkuste tekuté hydratační mýdlo na tělo a vlasy Shikakai Dr.Bronner's. Spojení firmy s maximálně etickými zásadami fungování, shikakai aneb základu ajurvédské péče o vlasy a konopného oleje vám zajistí když ne okamžité duchovní probuzení, tak alespoň dokonalou svěžest a krásné vlasy a i to se počítá.

Že fakt nemáte čas? A jste někde, kde neteče voda? Tak to je skutečně prekérní situace… Tak se alespoň odličte a osvěžte dokonale voňavou micelární vodou Evolve, která pleť vyčistí, osvěží a opečuje. A až vám dojde, tak fakt najděte alespoň potok….