Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

6 + 1 nejoblíbenějších produktů značky Mádara

6 + 1 nejoblíbenějších produktů značky Mádara Milujeme Mádaru.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Čistota ta musí být

Čistota ta musí být zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Když už jsme u toho čištění a dokonale čisté pleti, tak Mádara to umí i s vodou. Proč? Protože čistoty není nikdy dost. Přírodní složení, opět stylové balení a nepřekonatelné účinky. Co jiného ještě u Mádary řešit? No přece, jakou konzistenci si vyberete?

  • Čistící pěna je vhodná pro citlivou, suchou, náročnou a stárnoucí pokožku. Je jako ve větru letící pírko, které jen letmo pohladí pleť. A veškeré nečistoty jsou pryč. Make-up, smog, přirozená mastnota, všechen stres z celého dne.
  • S mastnou a problematickou pletí sáhněte spíše po čistícím mýdle s bílým jílem. To obsahuje nejen zmýdelnatělé oleje, ale i přírodní jíl. Bílý jíl velmi efektivně bojuje proti nadbytečné mastnotě a čistí póry do hloubky. Stejně jako zelený jíl, ale oproti němu je bílý šetrnější, jemnější, a tak hloubkově čistící mýdlo využijete proti nedokonalostem, i když máte normální pleť.
  • Pořád nevíte, jakou vlastně máte pleť? Chvilku je mastná, ale tváře máte suché? To by mohlo vyřešit vyrovnávací mýdlo. To kromě dokonalé čistoty pleť i posiluje, dodává jí vitaminy a minerály a především pomáhá postupně normalizovat projevy smíšené pleti. Ne nadarmo je toto mýdlo jedním z nejprodávanějších od Mádary.
Související produkt
Čisticí pěna 150 ml
MÁDARA / 555 Kč
Čisticí pěna jemně očišťuje pokožku na tváři a na krku. Odstraňuje make-up a nečistoty a pročišťuje kožní póry. Pěna nijak nevysušuje pleť, rovněž je možné ji používat na oblast okolo očí.
Detail produktu