Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co si pořídit, než začne opravdu svítit sluníčko

Přejít na sekci článku:

A pořádný opalovací krém

A pořádný opalovací krém zdroj: shutterstock.com

Nejpozději během dubna, kdy sluníčko vykoukne zpod jarních mraků už v plné síle, bychom měli začít používat pravidelně opalovací krém. Ono správně bychom měli opalovací krém používat na pleť celoročně, protože zrovna ochrana proti sluníčku patří k nejúčinnějším prostředkům proti stárnutí pleti. Ale přiznejme si to, v zimě na nějaký ten opalovací krém dost často zapomínáme. S příchodem jara bychom ho ale měli rychle znovu zařadit do své ranní péče o pleť.

Pleťový krém s dostatečně vysokým SPF nejen ochrání pleť proti spálení a vzniku rakoviny kůže, ale také přispívá k dlouhodobě mladšímu vzhledu pokožky. Zabraňuje dehydrataci ze sluníčka a poškozování pleti, předchází tvorbě vrásek a vzniku pigmentových skvrn. Opalovací krém by měl být nutností a od dubna ho určitě důsledně používejte každé ráno.

Související produkt
Dětský opalovací krém SPF 50+, Baby 50 ml
Eco Cosmetics / 532 Kč
Ochranný sluneční krém s SPF 50 je určen pro tu citlivou dětskou pleť. Jemné složení s rostlinnými výtažky je tak šetrné, že je krém dokonce vhodný i pro ta nejmenší miminka.
Detail produktu