Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co vám jiná kytka nedá?

Přejít na sekci článku:

Vyspěte se do růžova!

Vyspěte se do růžova! zdroj: shutterstock.com

Protistárnoucí účinky růžového oleje nebo extraktů pleť nejlépe využije v noci. Během nočních hodin se pleť regeneruje a obnovuje a právě růže pomáhá tyto procesy podporovat. Zároveň také zklidňuje a obnovuje poškozenou pokožku. Je dostatečně výživná i pro suchou kůži. Navíc růžový olej patří mezi jeden z nejjemnějších esenciálních olejů, takže je vhodný i pro citlivou a podrážděnou pokožku. A jemná vůně růžového oleje vás každý večer dokonale uklidní a připraví na klidný spánek. Takže si vyberte svůj noční krém a vyspěte svou pleť do růžova.

Růžový krém od Martiny Gebhardt obsahuje kromě spousty růžového zázraku i další přírodní oleje, jako je olivový, avokádový a šípkový. Oleje spolu s bambuckým a kakaovým máslem vyživují a pečují o suchou a přecitlivělou pokožku, kterou právě olej z damascénské růže pomáhá regenerovat a zklidňovat. Pokud chcete noční výživnou péči doplnit lehčím krémem i na den, tak sáhněte i po tónovacím fluidu z té samé růžové řady od Martiny Gebhardt. Kompletní péči můžete doplnit i růžovým očním fluidem, čistícím mlékem nebo pleťovým tonikem.

Pečovat nezapomínejte také o okolí očí. Růžový oční krém Weleda je bez přidané parfemace a s čistě přírodním složením je tak vhodný pro péči i o velmi citlivé oči. Pomáhá vyhlazovat drobné oční vrásky, zároveň svým výživným složením působí proti vysušování namáhané jemné pleti kolem očí. Oční krém Weleda tak revitalizuje, pečuje a obnovuje.