Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dívej, rozkvetla nám zahrada

Dívej, rozkvetla nám zahrada Jak moc vám rozkvetla na jaře koupelna?
Hana Bartušková
5,0 5
2

Dívej, rozkvetla nám zahrada zdroj: shutterstock.com

To je na jaře to nejkrásnější. Kvetoucí příroda, která se zrovna probudila z dlouhého zimního spánku a najednou se nám snaží ukázat, že na světě existuje spousta barev. Bílé, žluté, modré, fialové i růžové, všechny odstíny červené a všechny odstíny zelené. Vítej jásavé jaro! No a co takto nechat trochu rozkvést i koupelnu? Trošku barev, trošku květinové vůně, trošku květin jako takových. Barevně, hravě, jarně. Co všechno může v koupelně rozkvést?

Rozkvést toho může hodně. Třeba šampon, přísada do koupele nebo obyčejné mýdlo. A taky třeba vykvetete na jaře do krásy i vy. Vezměte si k tomu pomocníka do koupelny z květinových řad. Trošku růže pro jemnou pokožku. Štipka levandule pro uklidnění. Něco málo pupalky pro výživu. A taky máta pro tu její svěžest. Na pleť, na vlasy i na celé tělo. A vlastně s vůní květin klidně i pro celou rodinu.

Když rozkvete šampon

Když rozkvete šampon zdroj: shutterstock.com

Limonka, mirabelky, máta i břečťan. Jsou to zvláštní květinky, v přírodě je moc často neobdivujeme, ale v koupelně bychom měli. Protože jsou od Coslysu. A protože nabídnou řešení pro každý typ vlasů. Břečťan pro lupy, mirabelka pro poškozené a suché vlasy, máta pro ty mastné, limonka pro barvené a narušené. Šampony spolu s další péčí vrací vlasům život. Pomáhají regulovat nadměrnou mastnotu, dodávají lesk a jemnost. Pro hebké vlasy, které budete chtít pustit a dovolit jarnímu větříku je počechrat. Takové vlasy, které jste vždycky chtěla.

A hned vedle kvete levandule

Levandule je sice spíš letní bylinka, ale to přece vůbec nebrání využít jejích skvělých účinků po celý rok. Protože levandule za to stojí. To není žádný letní románek na dva měsíce a konec, levandule je skvělá. Má regenerační účinky, má dezinfekční účinky, má uklidňující účinky. Pro namáhanou pleť, pro problematickou pleť, ale i pro suchou pleť a hlavně pro velkou dávku pohody. Víte o tom, jak málo stačí přičichnout k levanduli každý večer a budete spát jako miminko? Jakou levanduli ale vybrat? Doporučujeme tu od Dr.Bronner’s v shikakai mýdle, kde se levandule nejen načicháte do libosti, ale také vám pomůže umýt vlasy i celé tělo.

Přičichni k růži

Růže je královna. Sice nekvete hned na jaře, ale rozhodně si na ni vyplatí si počkat. Růže je totiž královna všech květin. Je krásná, je voňavá a navíc je skvělá pro suchou pokožku. Pro namáhanou pokožku. Pro stárnoucí pleť. Na vrásky, na ty první i na ty poslední. Růže v kosmetice totiž nejen skvěle voní, ale hlavně revitalizuje stárnoucí pleť, pomáhá jí navracet mladickou jiskru a novou energii. Navíc růžová vůně harmonizuje naši mysl, působí jako takový malý aromaterapeutický rituál, který si můžeme dopřát každý den. K růži si přivoňte třeba v tuhém mýdle od Dr.Bronner’s nebo v intimním gelu od Coslysu.

Rozkvete i pupalka?

Pupalka je zase zvláštní. A rozhodně na jaře dětem neukazujeme: hele dívej, kvete první pupalka. No jo, ale ona kvete docela hezky. A nejen to, olej z pupalky je králem pro suchou, namáhanou a stárnoucí pleť. Pupalka vlastně tak pěkně doplňuje účinky růže. Obě jsou připravené se postarat o pleť, která už není nejmladší. A obě to dělají z plných sil a velmi dobře. Takže si vlastně můžete vybrat. Budete růžová královna nebo ta s pupalkou? Třeba s pupalkou od Weledy. Celá pupalková řada má lákavé fialové obaly a je plná přírodní síly, která se postará o revitalizaci starší pleti.