Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dokonalá péče o ruce v zimě

Ruce zdroj: shutterstock.com

Péče o ruce je důležitá, protože právě na dokonale upravených nehtech a jemné pokožce poznáme tu pravou dámu. Zapomeňte na záděry, okousané nehty, oprýskaný lak a drsné mozoly nebo popraskanou pokožku. To vyšlo z módy dávno... asi tak někdy v pravěku. K dnešní moderní ženě, patří i dokonale upravené ruce.

Všude zima, všude mráz, kam ručičky, kam schováš? Přece do rukavic! Lepší rada na ochranu jemné kůže na rukou v zimě prostě není. Rukavice ochrání před mrazem a chladem. A nejen to, také pomůžou zachovat ruce vláčné a jemné. Stačí k tomu přidat tu správnou kosmetickou péči a tuto zimu budete mít ruce jako ze škatulky. A může vám s tím pomoct třeba produktová řada Hand & Nail od Martiny Gebhardt.

Přejít na sekci článku:

Každý den a každou noc

Každodenní péče zdroj: shutterstock.com

Krásné ruce zadarmo ovšem nezískáte. Je třeba o ně pečovat. Samozřejmostí by měla být pravidelná manikúra, kterou si dopřejete alespoň jednou týdně, upravíte tvar nehtů, postaráte se o nehtovou kůžičku a případně nalakujte. O pokožku rukou pak pečujte každý den, krém na ruce rozhodne není něčím, co byste měly opomíjet. Mazat ruce byste měly několikrát denně, nejlépe po každém umytí rukou. Zabráníte tak dehydrataci pokožky a také jí dodáte potřebnou výživu a ochranu.

Jak ale vybrat ten ideální krém? Vzhledem k často opakovanému používání si vyberte přírodní kosmetiku. Můžete si tak být jisté, že svým rukou dopřejete ty nejlepší přírodní výživné látky bez zbytečných chemikálií. Každodenní krém na ruce by se měl rychle vsakovat a dodat pokožce na rukou jemnou vůni. Měl by být dostatečně výživný, ale na druhou stranu by neměl být příliš mastný nebo hutný. Hutné krémy se vsakují spíše pomaleji, a to by vás mohlo v běžném denním provozu zdržovat. V zimě si také nezapomeňte mazat ruce před tím, než jdete ven, mráz vysušuje pokožku, která potom praská a vůbec nevypadá pěkně.

Heřmánkový krém na ruce Martina Gebhardt nabízí intenzivní péči o namáhanou pokožku rukou a skvěle regeneruje i velmi suchou náročnou pokožku. Obsahuje rostlinné oleje a léčivé extrakty z heřmánku, které ochrání ruce před poškozením mrazem, chladem a nepříznivým počasím. Vlastní také certifikát Demeter, můžete si tedy dopřát luxus čistého přírodní složení tohoto exkluzivního krému na ruce.

Vyzkoušet můžete také Rakytníkový krém na ruce od Weledy, který obsahuje vitaminovou bombu v podobě rakytníkového oleje. Ten vyživuje pokožku do hloubky a dodává jí vláčnost. Další účinné látky v krému zase přispívají k ochraně proti vnějšímu okolí a chrání pokožku proti chladu, mrazu a poškození. Pro důkladnou ochranu pak už přidejte jenom rukavice a můžete jít třeba i stavět sněhuláka... vaše ruce pořád budou jako v bavlnce.

Související produkt
Rakytníkový krém na ruce 50 ml
Weleda / 219 Kč
Rakytníkový krém na ruce je ideální pro každodenní péči o namáhanou pokožku. Rakytníkový olej za pomoci sezamového oleje a včelího vosku vyživí kůži do hloubky a ochrání ji před vysušením a poškozením.
Detail produktu