Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Krém na ruce pro každou chvíli dne

Krém na ruce pro každou chvíli dne Jaký krém na ruce potřebujete během dne?
Hana Bartušková
5,0 5
2

Krém na ruce pro každou chvíli dne zdroj: istockphoto.com

Krém na ruce patří k výbavě snad každého pracovního stolu nebo alespoň koupelny či nočního stolku po celý rok. Ale na podzim a v zimě jeho spotřeba často výrazně roste. V tomto období máme přirozeně sušší a namáhanější pokožku, je ovlivňována zimou, větrem a deštěm, kterého je na podzim víc než dostatek. V zimě pak ruce trpí hlavně mrazem a sněhem. Proto je tak důležité se o ruce během tohoto období starat. A krém na ruce je něco, co by nám nemělo chybět po celý den. Jaký si tedy vybrat?

Na ráno rychlé Aloe vera

Ráno spěcháme. Chceme se rychle nasnídat, obléct, učesat... a utíkáme rychle do práce nebo do školy. A stejně tak rychlý by měl být náš krém na ruce. Mělo by stačit jen máznout, rychle se vstřebat, aby po něm nezbyly stopy. Na druhou stranu by to ale nemělo být moc lehké. Venku je zima a zima vysušuje, jemná pokožka na rukou může praskat a je třeba ji ochránit. Najít krém na ruce, který se rychle vsakuje, ale přitom i něco málo pokožce na rukou dodá, je trošku oříšek. Ale rozlouskli jsme ho pro vás a našli jsme krém s Aloe vera od Santaverde. Aloe vera totiž podpoří regeneraci a zároveň pokožku posílí. Navíc se rychle vsakuje. Namažte si ho, než vyjdete z domu, a vsákne se rychleji, než stačíte natáhnout ruku pro klíče.

Dopoledne v kanceláři s citrusy

V kanceláři u počítače se krém na ruce určitě neztratí. A nároky na něj máme velké. Měl by dostatečně hydratovat. To protože v kancelářích je buď teplo, nebo zima. Klimatizace i přehnaně teplé topení vysušují vzduch a také naši pokožku. Krém v práci by se měl taky dostatečně rychle vstřebat. Možná nemusí úplně rychle, alespoň nemusíme hned zase spěchat k počítači, ale rozhodně by se měl vstřebat v dohledné době. No a taky by měl krásně vonět. To aby nám to v kanceláři rychle ubíhalo. Co třeba Citrusový krém od Weledy? Ten má osvěžující vůni citrusů, které dodávají energii, a navíc dokáže pečovat nejen o namáhanou pokožku rukou, ale i o nehty.

Po obědě s propolisem

Po obědě nebo i před obědem můžete sáhnout po něčem výživnějším. Před tím, než si oblečete kabát a vyrazíte na oběd někam ven. A nebo ještě lépe, když si po zákusku budete ještě vychutnávat svou odpolední kávu. Tak přesně to je ten okamžik, kdy je vhodné sáhnout po výživném krému na ruce. Vy odpočíváte s kávou, tak nechte vaše ruce odpočívat s výživným krémem. Nemusí se hned vstřebat a měl by být výživný a regenerační, abyste ruce připravili na dlouhé odpoledne v kanceláři. Co třeba zkusit ochranu od Argitalu? Krém na ruce Argital poskytuje jemné pokožce ochranu, obsahuje regenerační propolis, výživná másla a zklidňující květinové výtažky.

Doma pro krásné nehty

Když přijdeme domů z práce, chceme trošku odpočinku. Chceme si natáhnout nohy nejlépe někde v klidu a chceme si vychutnat to ticho, kdy nezvoní telefon nebo nesledujeme na monitoru nabíhající maily. Chceme si vychutnat jen tu chvilku, kdy se posadíme a nic neděláme. A přesně to je ten okamžik, kdy můžete zařadit do péče o ruce i důkladnou péči o nehty. Do křesla si tak sedněte s nehtovým balzámem od Martiny Gebhardt. Naneste na každé nehtové lůžko a nechte vstřebat. Však tu chvilku na to zrovna teď máte. A během té chvilky nehtový balzám zregeneruje kůžičku okolo nehtů, dodá vitaminy a podpoří další regeneraci. Pro krásné ruce bez záděrek a s upravenými nehty.

Večer s maximální silou

Večer pak můžete vytáhnout ten největší kalibr, co máte doma. Můžete to rovnou napálit s čistým bambuckým máslem, s oleji, s kakaovým máslem a s dalšími přírodními výtažky. Dodejte rukám před spaním nejen výživu, ale hlavně regeneraci. Krém na ruce by měl být to poslední, čím se večer namažete, než zhasnete lampičku a půjdete spát. Tak, aby si ruce odpočinuly a probudily se do nového dne jako nové. Jaký krém tohle dokáže? Co třeba ten s granátovým jablkem od Weledy? Je antioxidační a posiluje pokožku proti vnějším vlivům. Podporuje noční regeneraci a obnovu. Pro ruce krásné a jemné.

Kdykoliv během dne

A abychom na to nezapomněli, tak určitě bychom měli mít schovaný i jeden ten krém na ruce v kabelce. A jaký by měl být? Přece ten nejuniverzálnější. Abyste s ním namazali v případě nouze nejen ruce, ale třeba i omrzlý nos nebo suché a napnuté tváře. Takový, který třeba zregeneruje i nějaké to drobné bebíčko. A přesně takový je Skin Food od Weledy. Má hvězdný status na poli přírodních krémů už několik desetiletí a to naprosto oprávněně. Je totiž na všechno a na všechny a vždy funguje skvěle.