Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Má levandulová

Přejít na sekci článku:

Levandule dezinfikuje

Levandule dezinfikuje zdroj: shutterstock.com

Levandulový olej je ale vhodný nejen k relaxaci, ale také pro péči o pleť. Éterický olej z levandule můžete najít v pleťových krémech, v tělových máslech nebo masážních olejích. Levandule totiž působí nejen aromaterapeuticky na naši mysl, ale také dezinfikuje, podporuje regeneraci pokožky a pečuje.

Například zklidňující levandulová koupel od Weledy působí antibakteriálně. Koupel je vhodná jako pravidelná péče o pokožku, uvolňuje nejen mysl, ale také pomáhá podporovat regeneraci pokožky celého těla. Pro ještě větší péči o pokožku vyzkoušejte i levandulový olej od Weledy. Ten využijete nejen pro masáže a mazání celého těla, ale můžete ho přidat i do koupele. Přidejte ho několik lžic pro výživnou koupel, nebo jenom několik kapek pro vůni. Je to jenom na vás.

Levandulový olej poslouží i pro péči o pleť. Má antibakteriální účinky, je tak velmi vhodný pro aknózní pleť. Pomáhá totiž bojovat proti bakteriím, které způsobují tvorbu pupínků a akné. Levandule působí i dezinfekčně, bojuje nejen proti pupínkům, ale také pomáhá eliminovat černé tečky. Pleťový krém s obsahem levandule je vhodný i pro podporu regenerace pleti a zanechává pokožku hebkou a jemnou.