Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

MÁDARA IMMU: Když budete chránit svou kůži, bude chránit i ona vás

Mádara UMMU zdroj: Mádara

MÁDARA – to není jen pleťová, tělová, vlasová a dekorativní kosmetika. Svůj sortiment také nedávno rozšířili o produkty pomáhající posílit obranyschopnost těla. Kůže totiž tvoří první bariéru, která zabraňuje vnikání nežádoucích mikroorganismů do těla.

Seznamte se s řadou IMMU, která zahrnuje balzám na rty, ochranný krém na okolí nosu a rtů a ústní sprej. Doporučujeme využívat zejména při chladném počasí, stresujícím životním období a při cestování. 

ROLE KŮŽE VE VAŠÍ IMUNITĚ

Kůže hraje při ochraně vaší imunity zásadní roli. Svou ochrannou funkci může správně plnit, pouze pokud je zdravá a dobře se o ni staráte.

Většina nežádoucích látek z ovzduší včetně různých mikroorganismů se do těla dostane skrz oblast úst a nosu. Vaše kůže neustále odráží hrozby zvenčí produkcí proteinů zvaných interferony.

BUĎTE PŘIPRAVENI NA JAKOUKOLIV VÝZVU

► Chladné období?

► Stres z těžké životní situace?

► Cestování?

IMMU Nosolabial

Krém je určený (nejen) pro péči o podrážděné okolí nosu a rtů během chladného a větrného počasí nebo častého smrkání způsobeného rýmou či alergií. Rozhodně si ho nezapomeňte zabalit i na cesty nebo do zaměstnání, kde jste často vystaveni působení klimatizace, která bývá rájem pro bakterie.

Pouze zdravá pokožka vytváří bariéru proti vstupu nežádoucích mikroorganismů do našeho těla. Právě nos a ústa představují nejčastější způsob, jak se tyto nežádoucí látky dostávají do našeho organismu. Krém aktivuje přirozenou ochrannou bariéru pleti a hydratuje ji díky kombinaci antiseptických výtažků z echinacey, smrku a černého bezu.

Upřímně jsem před samotným testováním nevěděla, že se dá imunita posílit i tímto způsobem. Krém má příjemnou svěží vůni, která vás "nakopne". Hodí se i na ochranu pokožky pod rouškou, která může pleť podráždit.

Já si krém vtírala i do nosu, protože jsem v poslední době trpěla na časté pálení v nose. Během pár týdnů používání se toto pálení výrazně snížilo.

IMMU Refresh & Protect

Ústní dutina hraje významnou roli v ochraně před pronikáním mikroorganismů do našeho těla. Sprej nejen že posiluje imunitu a přirozenou obranyschopnost sliznice, ale také osvěžuje dech a pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně – neobsahuje žádný přidaný cukr!

Aplikuje se přímo do úst. Má sladce mentolovou chuť a sirupovou texturu.