Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

První krok? Kupte mýdlo!

První krok? Kupte mýdlo! Při přechodu na přírodní kosmetiku jako první čistý produkt zkuste obyčejné tuhé mýdlo.
Hana Bartušková
5,0 5
7

Přejít na sekci článku:

Jaké mýdlo vybrat?

Jaké mýdlo vybrat? zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Na cesty si sbalte Bronnera! Univerzální mýdla od Dr. Bronner’s jsou úžasná. Využijete je jako šampon na vlasy, jako odličovací a čistící pleťový gel, nahradí vám i sprchový gel nebo prací prášek, pomůžou umýt nádobí nebo očistit zeleninu. A to všechno s čistým přírodním složením, s kokosovým, jojobovým a olivovým olejem. Vybírat můžete z několika vůní a velikostí. Tu největší využijete doma opravdu na všechno a tu malou si sbalte na dovolenou. A že nevíte, kterou vůni vybrat? Pst... to mandlové voní jako čerstvý marcipán.

Pro jemnou pleť zkuste Farana! U této značky v nabídce totiž najdete ručně vyráběná mýdla z rostlinných olejů, do kterých je přidáno navíc kozí nebo velbloudí mléko a další výživné přírodní ingredience. Mléko je plné vitaminů a minerálů, které podporují regeneraci pleti a svým bohatým složením bojují proti vysušování pleti. Faran mýdlo je neskutečně šetrné, pění jemně, ale dokonale vyčistí pleť od všech nečistot. Zároveň je ovšem tak jemné, že nenarušuje přirozenou ochrannou vrstvu pleti. Díky tomu je vhodné pro každodenní čistění i citlivé pleti.

Na vlasy zkuste ajurvédu! Ajurvédské mýdlo Neelayadi je vyrobené na základě kokosového oleje. A to je naprostý elixír pro krásné, hebké, jemné, vyživené a lesklé vlasy. Přidané extrakty z ajurvédských bylin dodávají vlasům vitaminy a živiny, mýdlo působí proti lámání vlasů, posiluje je a revitalizuje. Je vhodné pro jemné vlasy, kterým dodává plnost a tvar, navíc zklidňuje vlasovou pokožku a nahradí i kondicionér. Na cesty je tuhé mýdlo skvělou náhradou za běžný tekutý šampon, je skladnější a nikde nevytečete.