Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Citrusový sprchový krém Weleda

Recenze: Citrusový sprchový krém Weleda Jsem velký odpůrce vstávání. Když se musím z vyhřáté peřiny vysoukat před osmou hodinou ranní, je to pro mě nesmírné utrpení. Proto ocením každou věc, která mi zpříjemní začátek dne. Takových věcí mám poměrně dlouhý seznam a patří mezi ně i osvěžující sprcha.
Sára Goldbergerová
5,0 5
2

Citrusový sprchový krém Weleda zdroj: BIOOO.CZ

Jsem velký odpůrce vstávání. Když se musím z vyhřáté peřiny vysoukat před osmou hodinou ranní, je to pro mě nesmírné utrpení. Proto ocením každou věc, která mi zpříjemní začátek dne. Takových věcí mám poměrně dlouhý seznam a patří mezi ně i osvěžující sprcha. Jenže taková sprcha by neměla téměř žádný efekt bez citrusového sprchového krému od Weledy, který jsem před nedávnem objevila, a dnes nechápu, jak jsem se bez něj tak dlouho obešla. Jeho svěží vůně je tak pozitivní a šťavnatá, že dokáže zpříjemnit i vstávání v šest hodin ráno.

Sprchové krémy od Weledy jsou vůbec skvělý vynález. Nejsou to obyčejné sprchové gely - obsahují totiž velké množství seznamového oleje. Ten se sice pro svou vynikající chuť hodí především do kuchyně, ale v kosmetice je také hojně využíván. Ať už sám o sobě nebo v nějakém přípravku, sezamový olej zvláčňuje pokožku, zabraňuje jejímu stárnutí a má schopnost na sebe vázat nečistoty, které se usazují v pórech. Po umytí sprchovým krémem je pokožka krásně hebká a vyživená. Obsažené éterické oleje mají aromaterapeutické účinky na psychiku a všechny sprchové krémy díky nim nádherně voní. Růžový je něžný a svůdný, levandulový působí proti stresu a rakytníkový vás nabije pozitivní energií a vitaminy. Můj favorit, citrusový olej, je osvěžující, ale zároveň zklidňuje, takže je ideální pro začátek do nového dne.

Citrusový sprchový krém Weleda mi tedy po ránu pomůže hned dvakrát: jeho čistá, osvěžující vůně mě dokonale probere a díky jeho výživnému složení se nemusím zbytečně zdržovat mazáním celého těla a můžu se bez dalšího zdržování obléknout. A přesně takové usnadnění života potřebuji po ránu jako sůl.

Jestliže máte se vstáváním stejné potíže jako já, citrusový sprchový krém jistě oceníte. Pokud jste šťastlivci a ranní vstávání vám nedělá potíž, nebo jste ještě větší šťastlivci a nemusíte ho podstupovat vůbec, ale přesto byste sprchový krém rádi vyzkoušeli, určitě si z široké nabídky nějaký vyberete. Pro příjemnou sprchu či koupel se skvěle hodí každý z nich.

 

Související produkt
Citrusový sprchový krém 200 ml
Weleda / 230 Kč
Citrusový sprchový krém regeneruje pokožku již během sprchování. Bohatá krémová myje pokožku účinně a přitom bez nežádoucího vysušování.
Detail produktu