Recenze: Grepový balzám na rty Sportique

5,0 5
3

Recenze: Grepový balzám na rty Sportiquezdroj: biooo.cz-Mája Ráblová

Principiálně nemám ráda balzámy na rty, do kterých musím sahat, protože mi pro cestování nebo celkově do kabelky přijdou praktičtější ty vysunovací, v tyčince. Nemusíte prostě řešit, jestli máte špinavé nebo čisté ruce a zda si nezanesete do balzámu nějakou neplechu.

Ale na druhou stranu miluju citrusy a v poslední době jsem si je oblíbila úplně ve všem. A samozřejmě dám také na vizuální stránku věci. Jak víme, obal prodává a hezké balení potěší oko. No, abych byla upřímná, dlouho jsem chodila kolem balzámů Sportique. Mrkaly na mě u pokladny pokaždé, když jsem šla nakupovat a říkaly mi, abych po nich sáhla. Odolávala jsem opravdu dlouho.

Vždycky jsem se tak na ně podívala a řekla jsem jim: “Kuš, nejste vysouvací!“ A odcházela jsem s pocitem, jak jsem jim to zase nandala. Až jednou… Přišel ON. Z nenadání se přikutálel jako dárek. A po prvním nádechu jsem věděla, že se staneme přáteli. Máte to jako s partnerem. Buď vám voní, nebo ne. A tenhle kamarád v krásné stříbrné kulaté krabičce voní opravdu famózně.

Na první přičichnutí jsem v něm cítila spíše vůni meruněk nebo broskví, grepový tón je v něm velmi jemný a jakoby v pozadí. Dobře se nanáší, rty jsou po něm jemné a vláčné. Musím říct, že i když jsem byla odpůrcem balzámů na rty, do kterých musím sahat, tento mě přesvědčil a určitě bych ho doporučila mít po ruce, třeba jako já na doma.

Dokonce mě natolik nadchnul, že uvažuju o koupi nějakého dalšího, asi medového nebo růžového. Takže se mi potvrdilo to: “Nikdy neříkej nikdy“ a myslím, že to vůbec nebyl špatný nápad mi tento krásně vonící balzám na rty darovat. Určitě pokud hledáte přítele, který se bude starat o vaše rty v nadcházejících chladných dnech, uděláte dobře, když se svěříte do péče některému z balzámů od Sportique. Třeba vás přesvědčí stejně jako mě.