Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Vánoční vůně v kosmetice

Přejít na sekci článku:

Vanilka

Vanilka zdroj: shutterstock.com

Vanilkové rohlíčky. A vanilkový cukr na cukroví. Je sladká, je smyslná, je nezapomenutelná. A vanilka k Vánocům prostě patří. V kosmetice se používá spíše pro svou vůni. Dlouho se drží na pokožce a dokáže vám zpříjemnit celý den. Navíc má uklidňující účinky a napomáhá relaxaci. Je smyslná a afrodiziakální, pomůže vám uvolnit smysly pro dlouhou noc a večer plný lásky.

Díky tomu všemu patří vanilka mezi jedno z nejpoužívanějších přírodních aromat v kosmetice. Vanilku můžete najít v tělových krémech, ve sprchových gelech, v pečujících máslech nebo tělovém peelingu. Hlavně pro tu její sladkou a smyslnou vůni, vanilky se nebude moct nabažit. Zkuste ji třeba v přírodním sprchovém gelu od Santé, který nejen sladce voní, ale svým přírodním složením i bojuje proti vysušování a podráždění pokožky. Vanilku najdete třeba i v bambuckém másle od Saloos, které vyživuje a regeneruje i poškozenou nebo náročnou pokožku.