Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Za co všechno může dehydratace pleti?

Za co všechno může dehydratace pleti? Za co všechno může dehydratovaná pleť?
Hana Bartušková
4,4 5
8

Přejít na sekci článku:

3 kroky pro hydrataci z přírody

3 kroky pro hydrataci z přírody zdroj: shutterstock.com

Pokud potřebujete pleť hydratovat, tak pamatujte, krém by měl být na bázi vody. Oleje nebo bambucké máslo jsou sice taky skvělé, ale jsou spíše výživné a pleť nehydratují, protože prostě neobsahují vodu. Přírodní kosmetika místo vody používá i další přírodní tekutiny, které dodávají pleti hydrataci. Jako je například Aloe vera gel i šťáva nebo březová šťáva. Hledejte tedy takové produkty, které obsahují vodu nebo další přírodní hydratační alternativy. A pro důkladnou nápravu dehydratované pleti sáhněte po krému, séru i pleťové masce.

Obyčejně se Santaverde

Santaverde je expert na hydrataci. Nebo tedy značka je spíš expert na Aloe vera. A Aloe vera gel je zase expert na hydrataci. Opravdu neexistuje lepší přírodní látka pro hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci. Gel nebo šťáva z Aloe vera je lepší než obyčejná voda v krému. Nejen hydratuje, ale i regeneruje, zklidňuje, vyhlazuje a zjemňuje. Navíc se krémy s Aloe vera ihned vsakují, jsou skvělé pro použití každé ráno i jako podklad pod make-up. Se Santaverde prostě vedle nesáhnete. Ty krémy jsou sice tak jednoduché, ale zároveň tak funkční. Chybí vaší pleti hydratace? Dejte jí Aloe vera, každý den a pravidelně.

Extra hydratace se sérem

Když vám obyčejný krém nestačí, tak budete muset prostě přidat. A zařaďte do své rutiny péče o pleť alespoň jednou denně i hydratační sérum. Séra mají většinou lehkou strukturu, která se okamžitě vsakuje a dává pleti vše potřebné. Pokud zkombinujete účinky séra se správným krémem, tak získáte maximální efekt. Hydratace, zjemnění, vyhlazení a krásná pleť. Co víc si přát? Po jakém hydratačním séru sáhnout? Co třeba po tom od Logony s bio růží. S růžovou vodou, Aloe vera a přírodními extrakty. I pro namáhanou a dlouhodobě dehydratovanou pleť.

Intenzivní hydratace s Dizao

Pro opravdu dehydratovanou a namáhanou pleť vyzkoušejte hloubkovou hydratační masku. Protože takovou extra péči si občas zaslouží každá pleť. Hydratační maska s kyselinou hyaluronovou od Dizao je malý zázrak. Nejen pro dehydratovanou pleť, ale také na vrásky, na suchou pleť nebo pro pokožku, která potřebuje menší vzpruhu. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která je jednou z nejlepších látek pro hydrataci a proti stárnutí. Proniká do pokožky, napíná ji, vyhlazuje a hlavně hydratuje opravdu do hloubky. Dokáže také zlepšit pružnost a sjednotit barevný tón. Pleťovou masku s kyselinou hyaluronovou si vaše dehydratovaná pleť bude pochvalovat.