Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Čaga neboli rezavec šikmý

5,0 5
6

Přejít na sekci článku:

Čaga jako prevence rakoviny i doplněk při léčbě

Čaga jako prevence rakoviny i doplněk při léčbě zdroj: shutterstock.com

  • obsahuje dietární vlákninu a pozitivně tak ovlivňuje čištění střev
  • normalizuje vylučovací systém a odstraňuje problémy s vyprazdňováním
  • intenzivně podporuje trávicí ústrojí a čistí játra a ledviny, které jsou hlavními detoxikačními orgány látkové výměny
  • slouží jako potrava pro prospěšné střevní bakterie
  • pomáhá odstraňovat těžké kovy a toxické látky
  • poskytuje tělu vitaminy skupiny B a další biologicky aktivní látky, které jsou nezbytné pro fungování imunitního systému
  • funguje jako prevence rakoviny tlustého střeva i jako doprovodná léčba při již vzniklém onemocnění

Z rezavce šikmého se také v Rusku speciální technologií vyrábí koncentrovaný vodný extrakt Befungin, který se s oblibou užívá na zvýšení obranyschopnosti organismu, při potížích žaludku a celého zažívacího traktu a také při problémech se slinivkou a játry. Kromě toho harmonizuje celý lymfatický systém a urychluje odplavování škodlivin z těla.

Čaga je bohatým zdrojem β-(1, 3)-D-glukanů, což jsou specifické polysacharidy, které jsou podstatou správného fungování imunity. Tyto látky pomáhají lidskému tělu adaptovat se na různé nepříznivé podmínky prostředí a díky tomu předcházet vzniku celé řady onemocnění. Pokud je již organismus zasažen rakovinným bujením, tyto polysacharidy neútočí na rakovinné buňky přímo, ale aktivují imunitní systém organismu, zvyšují aktivitu protinádorových buněk a mohou dokonce pomoci zmírnit nebo úplně zastavit růst nádoru. Čaga se kromě toho osvědčila jako vysoce účinná podpora při léčbě rakoviny, konkrétně při chemoterapii a ozařování.

Související produkt
Čaga sibiřská, kapsle 90 ks, 45 g
Superionherbs / 930 Kč
Čaga sibiřská je potravinovým doplňkem oblíbeným obzvláště v Rusku. Obsahuje přes 200 bioaktivních látek, především polysacharidy, a je bohatá také na minerální látky.
Detail produktu