Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Flavocel od Energy

Recenze: Flavocel od Energy Čistě přírodní tabletky Flavocel od Energy posilují imunitní systém, snižují krevní tlak a pomáhají při zánětech močových cest a močového měschýře.
Mája Ráblová
5,0 5
2

Recenze: Flavocel od Energy zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Jak to tak bývá, k těmto produktům se člověk nedostává prostřednictvím prevence, ale zpravidla když už ho něco trápí. A ani u mě to nebylo jiné.

Od puberty jsem si prošla neskutečným počtem zánětů močového měchýře a močových cest. Když se mi to objevilo poprvé, vůbec jsem nechápala, co to je, ale návštěvu lékaře jsem oddalovala, co to šlo a nakonec jsem skončila na pohotovosti s diagnostikou právě zmiňovaného zánětu. Navíc s bonusem, že se mi zánět dostal až do ledviny. Od té doby začal nekonečný kolotoč plný antibiotik. Na některé jsem měla alergickou reakci, jiné mi po čase přestaly účinkovat. Každý, kdo si toto onemocnění a jeho neustálé vracení se zažil, přesně ví, jak strastiplné to je.

Záněty mi po cca pěti letech neustálého měnění antibiotik a chemoterapeutik ustaly a to přechodem na veganství. Stále ale pociťuji občasnou bolest ledvin, a to zejména po náročném dni, kdy jsem nestihla vypít dostatečné množství tekutin. Náchylná jsem také na prochladnutí a větší bolesti pociťuji při hormonálních změnách. A v poslední době mě také začalo trápit zadržování vody, což právě k podivu též souvisí s ledvinami.

Pro podporu a posílení ledvin a močových cest a močového měchýře jsem se rozhodla pro Flavocel. Forma snadno polykatelných tabletek mi vyhovuje více než vysypávat z neveganského želatinového obalu obsah kapsle či vypít často chuťové koncentrované a nezřídkakdy odporné kapičky. Jedno balení obsahuje 150 tablet, které vám podle toho, jaké si zvolíte dávkování (1 nebo 2 tablety denně) vystačí na 2,5 nebo 5 měsíců. Po třech týdnech následuje sedmidenní pauza, po které opět můžete najet své původní dávkování.

Flavocel od firmy Energy je významný antioxidant. Vykazuje výborné antibakteriální a protizánětlivé účinky. Díky vysokému obsahu vitaminu C a výtažku z ibišku súdánského (též také sléz africký, latinsky Hibiscus sabdariffa) je Flavocel silně antimikrobiální a antivirotický.

Recenze: Flavocel od Energy

Dále ve Flavocelu nalezneme extrakt ze stévie, grepovou a kardamomovou silici a další.

Ibišek súdanský je charakteristický svými dužnatými červenými kalichy. Ty mají kyselou chuť a jsou používány jako pochutina, potravina i léčivo. Ibišek obsahuje celou řadu účinných složek jako jsou flavonoidy, kyselinu šťavelovou, kyselinu citronovou, vitaminy skupiny B (thiamin, riboflavin, niacin), vitamin C, karoten a mastné kyseliny.

Flavonoidy z ibišku súdánského mají silný ochranný účinek na kardiovaskulární systém.

Udělejte si malý test, jestli je Flavocel pro vás ten pravý. Pokud odpovíte ano více jak v polovině případů, vyvoďte si závěr sami. :)

 • Chcete podpořit imunitní systém?
 • Potřebujete snížit krevní tlak?
 • Máte vyšší až vysoký cholesterol a naopak málo toho správného?
 • Trápí vás záněty močových cest a močového měchýře?
 • Přejete si podpořit správné funkce ledvin či prostaty?
 • Máte předpoklady pro diabetes nebo se již u vás cukrovka objevila?
 • Hledáte přirozený zdroj vitaminu C?
 • Sháníte produkt, který podpoří zdraví kostí, chrupavek a celého pohybového aparátu?
 • Potřebujete posílit své dásně a zuby?
 • Stimulovat paměť a pomoci svému kardivaskulární systému?
 • Hodláte zatočit se zažívacími obtížemi a nesprávné činnosti vylučovacho traktu?
 • Také vám připadá úžasné, že flavocel pomáhá zpomalovat stárnutí organismu, pomáhá při problémech se žaludkem stejně skvěle jako s děložními obtížemi a stejně tak si poradí i pokud trpíme častým nachlazením?

Ano! Flavocel je kabrňák, protože takový výpis toho, s čím nám může pomoci si nemůže dovolit kdejaký přípravek/doplněk stravy. Kromě výše zmíněných bodů mě Flavocel oslovil také svou funkcí umět podpořit přirozenou regeneraci a vstřebávání železa z potravy.

Kromě toho, že bolest ledvin téměř ustala a já se navíc naučila lépe dodržovat pitný režim, pociťuji na sobě, že i když jsem žila přes týden v domácnosti s dvěma nemocnými, které skolila rýma, kašel, bolest v krku a zvýšená teplota, já to s přehledem ustála, což nebývá u mě vždy zvykem.

Myslím, že na kompletní posouzení, s čím vším mi Flavocel pomohl budu muset užívat tabletky déle než tři měsíce. Za sebe ale mohu výrobky ať už firmy Energy, nebo Diochi jen a jen doporučit.

Osobní tip: Ibišek si lze také dát formou čaje například jako tradiční egyptský sytě červený nápoj s názvem Karkade.