Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Bonusy chlorelly

Bonusy chlorelly Chlorella je řasa s mnoha způsoby využití, mezi něž patří i detoxikace organismu při hubnutí.
Pavlína Klaudová
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Chlorella jako pomocnice při hemoroidech

Chlorella jako pomocnice při hemoroidech zdroj: shutterstock.com

Velmi dobrý účinek má chlorella při hemoroidech. Lidem, kteří jimi trpí, může přinést opravdu velkou úlevu. Pravidelná konzumace chlorelly napomáhá uzdravovat střeva, zaceluje ranky a urychluje rekonvalescenci při těchto problémech. Brání stěny střeva, aby byly pevnější a náchylnost k praskání hemoroidů se snížila. Chlorella obsahuje velké množství vlákniny a pokud chce člověk trpící na nepříjemné hemoroidy podpořit její blahodárné účinky, je samozřejmě výborné začít konzumovat další dobroty bohaté na vlákninu. Třeba si dát na snídani kaši z ovesných vloček, oslazenou datlovým sirupem.

Chlorella s vlákninou jsou ale pouze pomocníky v přírodní léčbě, důležité je si při hemoroidech dát do pořádku psychiku. Celostní pohled na tento zdravotní problém hovoří o tom, že jsou způsobeny například pracovním tlakem, nestíháním termínů, potlačenou agresí a zlostí, kterou v sobě dusíme a nedokážeme ji dát najevo okolí, strachem ze sebevyjádření a duševní přetížeností a naštvaností kvůli něčemu, čeho se nemůžeme ve svém životě zbavit. Je tedy důležité, pokud se s tímto problémem setkáme nebo je dokonce u nás již dlouhodobým jevem, zapátrat ve své psychice, abychom ho dokázali nejen potlačit, ale také se ho nejlépe napořád zbavit.

Další bonusy chlorelly

Pokud se odkloníme od tématu hemoroidů, jsou i další problémy, při kterých chlorella pomůže. Je například velmi vhodná pro ty, kteří trpí lámavými nehty. Chlorella je plná vitaminu A a B 12, které jsou důležité pro růst a kvalitu našich vlasů a nehtů. Dlouhodobé užívání této sladkovodní řasy napomáhá zpevňování nehtového lůžka, zabraňuje jejich třepení a zajišťuje jejich zvýšenou pevnost a odolnost, kterou lze podpořit také vtíráním přírodních olejů. Na posílení lámavých nehtů je dobrá konzumace dýňového semínka, ale také dýňový olej, který užíváme vnitřně, nám může být při řešení tohoto problému spolu s chlorellou velmi dobrým pomocníkem.

Související produkt
Chlorella extra bio, tablety 400 ks, 100 g
Nástroje Zdraví / 221 Kč
Sladkovodní řasa chlorella je bohatá na množství minerálních látek a vitaminů, a to včetně vitaminu B12 nebo jódu. Podporuje přirozenou vitalitu a energii.
Detail produktu