Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Camu Camu – amazonský bojovník s oxidačními procesy

5.0 5
5

Přejít na sekci článku:

Proč užívat prášek z Camu Camu?

Proč užívat prášek z Camu Camu? zdroj: shutterstock.com

1 Pro jeho silné antioxidační účinky, díky kterým chrání organismus před nežádoucími volnými radikály a pomáhá tak bojovat proti předčasnému stárnutí. A kdo by nechtěl vypadat mladší a svěžejší? :)

2 Pro posílení imunity nejen během zimního období, ale i dlouhodobě po celý rok. Díky obsaženým látkám účinně chrání organismus před infekcemi, chřipkou a nachlazením. Oceníte ho tedy především v období, kdy se většina obyvatel pere z nejrůznějšími typy viróz a podobně.

3 Proti civilizačním chorobám. Stres a rychlý životní styl se na našem organismu podepisují každý den a v důsledku toho bojujeme s nadváhou, špatně se nám spí, trpíme výkyvy nálad a dalšími nepříjemnostmi. Camu Camu pomáhá tyto problémy snadněji zvládat a vypořádat se s nimi, což je v dnešní době opravdu neocenitelné.

4 Pro správnou funkci cév a celého kardiovaskulárního systému. Pomáhá chránit před vznikem infarktu myokardu nebo mozkové mrtvice, které jsou největšími strašáky současné populace.

5 Jako ochranu před neurodegenerativními chorobami, demencí a Alzheimerovou chorobou.

6 Proti depresím a na zlepšení nálady. Pomáhá při nervozitě, psychickém napětí i dlouhodobém stresu a zvyšuje vitalitu, což jistě ocení každý z nás.

7 Na onemocnění horních cest dýchacích. Pomáhá zmírňovat projevy astmatu, bojuje proti kašli, zánětům průdušek a vedlejších nosních dutin.

8 Na detoxikaci a celkové pročištění organismu. Díky vysokému obsahu vitaminu C pomáhá odvádět z těla nežádoucí škodlivé látky a k tomu podporuje funkci celého lymfatického systému nezbytného ke správné očistě organismu.

9 Pro ochranu oční sítnice a očních nervů. Pomáhá při problémech spojených s viděním a působí preventivně proti některým očním onemocněním, jako je například glaukom.

10 Na zlepšení koncentrace a paměti. Podporuje soustředění a napomáhá rychlejšímu vstřebávání nových informací, urychluje a zefektivňuje proces učení. Toto ocení zejména studenti, ale i lidé, jejichž profese vyžaduje neustálé sebevzdělávání.