Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Cyklická žena 4. část

Cyklická žena 4. část Poslední fází cyklické ženy je fáze kreativní.
Jana Konečná
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

V čem jsme v kreativní fázi dobré

V čem jsme v kreativní fázi dobré zdroj: shutterstock.com

Je logické, že nám v kreativní fázi není cizí kreativita. Není to však kreativita promyšlená a řízená, ale naše mysl získává schopnost během toho, jak se obrací dovnitř a nezaobírá se problémy vnějšího světa, přicházet s náhlými záblesky geniálních a kreativních nápadů. Daří se nám také intuitivně v tvořivém psaní, skládání hudby a dalších kreativních činnostech. Zároveň máme potřebu tvořit i něco hmotného a manuálně se věnovat drobným činnostem.

Během kreativní fáze se naše fantazie obohacuje a tříbí. Oddejte se jí, vysněte si svůj budoucí život a vytvořte si k němu se vztahující pozitivní afirmace, které pak můžete během dynamické fáze začít používat. Během kreativní a poté následující reflektivní fáze to není moc vhodné, protože nám klesá sebevědomí pod bod mrazu a naše podvědomí by těmto pozitivním afirmacím stejně neuvěřilo.

Raději se zaměřte na srovnání si vlastních aktuálních myšlenek. K tomu vám mohou dopomoci i různá meditační cvičení, která nám během kreativní fáze obzvláště jdou. Můžete této nově nabyté dovednosti využít a posunout se v duchovním světě na další úroveň. Kreativní fáze je období kdy můžeme celkově zapracovat na svém osobním růstu. Můžeme si v hlavě protřídit vše, co je pro nás důležité a čemu se chceme v životě věnovat a nepotřebných věcí se snadno vzdát.