Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Cytosan od Energy - základ pevného zdraví

Cytosan od Energy - základ pevného zdraví Cytosan od české značky Energy, která vychází z tradiční čínské medicíny, vám šetrnou detoxikací zažívacího ústrojí značně posílí imunitu a také zkvalitní spánek.
Mája Ráblová
4,3 5
7

Cytosan od Energy - základ pevného zdraví zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Značku Energy asi netřeba představovat, ale stejně ji tak nějak ve zkratce pro ty, kteří se s ní ještě neseznámili na vlastní kůži, shrnu. Energy je česká společnost celosvětového měřítka v posunu alternativní medicíny od 90. let. Celá filozofie firmy je založená s přístupem ke zdraví člověka jako k celku, tedy že pro zdraví organismu je důležitá fyzická i psychická stránka člověka. Teorie vychází jak z tradiční čínské medicíny, tak z nejnovějších poznatků tradiční i alternativní medicíny. Produkty mají zejména podpořit přirozenou detoxikaci a regeneraci těla i jednotlivých orgánů.

Cytosan patří k jedním z nejopěvovanějším produktů Energy. Stará se zejména o trávení, především o tenké a tlusté střevo, žaludek, játra, žlučník a slezinu a zdraví celého kardiovaskulárního systému. Hlavním důvodem, proč po Cytosanu zákazník sáhne, je pro jeho vychvalované účinky na posílení imunity. Ona ale není náhoda, že přípravek pro podporu detoxikace a regenerace trávicího ústrojí je také na imunitu. Ta totiž přibližně ze 70 % sídlí právě ve střevech.

Cytosan je k dostání ve formě pilulek/kapslí, které jsou bohužel z želatiny, takže pokud se vyhýbáte živočišným složkám, budete si muset buď koupit prázdné kapsle z rostlinné celulózy, nebo si kapsli otevřít a nasypat si obsah přímo do pití. A co vám budu povídat, moc chutné to tedy není :). Ale dá se to přežít. Pro ty slibované účinky to každý rád podstoupí.

Cytosan má mimochodem i svého mladšího bráchu, Cytosan Inovum. Ten se mírně liší ve složení tím, že je obohacený o rašelinový humát a zelený jíl.

Jak užívat Cytosan

Dávkování je poměrně jednoduché, jednu až tři pilulky denně, ideálně s jídlem, zapít dostatečným množství vody. Cytosan se užívá 2 až 4 týdny a poté je nutná týdenní pauza.

Cytosan od Energy - základ pevného zdraví

Účinky Cytosanu:

 • Zbaví vás zažívacích problémů
 • Podpoří detoxikaci trávicího traktu
 • Pomůže s nadměrným stresem
 • Zbaví vás únavy
 • Zmírňuje záněty v těle
 • Váže na sebe škodlivé látky a vyplavuje je z těla
 • Podpoří léčbu kožních problémů, jako je akné, lupénka, ekzém atd.
 • Pomáhá zmírnit alergie
 • Zvyšuje odolnost vůči virovým i bakteriálním infekcím
 • Přispívá ke zdravému srdci a cévám
 • Pozitivní vliv má i na bolavé klouby
 • Chronické bolesti hlavy ustupují

Cytosan je skvělý doplněk při hubnutí, detoxikaci, při vleklých pocitech únavy a nedostatku energie, při bolestech kloubů i častých migrénách. Velice se osvědčil i pro pacienty s crohnovou chorobou a ulcerózní kolitidou. Za sebe mohu doporučit také jako součást očisty po hormonální léčbě nebo vysazení hormonální antikoncepce ideálně v kombinaci s kapkami Gynex (též od firmy Energy).

Na Cytosanu oceníte také to, že nástup účinků je velice krátký - cca po týdnu pocítíte pozitivní změny nejen co se týče trávení, ale také na množství energie a také nejspíš zkvalitnění spánku. Energy pod názvem Cytosan ovšem nemá ve svém repertoáru pouze pilulky, ale také šampón, který je určen především pro ty, kteří mají problém s lupy, ekzémy, seboreou, lupénkou či dermatitidou.

Osobní tip: Pokud trpíte nízkým krevním tlakem, počítejte s tím, že Cytosan ho ještě trošku snižuje. Právě i proto je dobré, zvýšit pitný režim.

Související produkt
Cytosan šampon 180 ml
Energy / 359 Kč
Šampon s obsahem humidových látek účinně čistí a vyživuje pokožku hlavy, regeneruje ji a pomáhá odstraňovat ekzémy či lupy i posilovat růst vlasů.
Detail produktu