Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Grepofit od Energy

Recenze: Grepofit od Energy Grepofit je ideální přípravek pro posílení imunity v podzimním období.
Jana Konečná
5,0 5
2

Recenze: Grepofit od Energy zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Podzim nás hned na začátku přivítal teplotním skokem až o 15 stupňů dolů. A i když meteorologové slibují oteplení, chladu hlavně po ránu a navečer se nestihneme. Podzim, stejně jako jaro patří mezi takzvaná teplotní přechodová období, kdy člověk neví, jak se má pořádně obléknout. Ráno je to na kabát a odpoledne klidně na tričko s krátkým rukávem. Spolu s podzimem zároveň skončily dětem prázdniny, a tradičně se ze školy kromě úkolů přináší i různá onemocnění, která chytí od svých spolužáků. Podzim je pro naši imunitu opravdu zátěžový.

Síla grepových jadérek

Na posílení imunity jsou opravdovými odborníky grepová jadérka, teda přesněji extrakt z nich. Působí nejen antibakteriální a proti virům, ale je vhodný i jako podpůrný prostředek pro alergiky nebo astmatiky. Zklidňuje zažívací potíže a pomáhá bojovat proti zácpě, průjmu či pálení žáhy. Ocení jej i ženy, jež trpí na neustále se vracející gynekologické potíže nebo zánět močového měchýře. Extrakt z grepových jadérek můžete použít jako prevenci během náročnějších období jako je jaro či podzim, ale pomůže imunitě se poprat i s problémem již vzniklým.

Grepofit na posílení imunity

A právě extrakt z grepových semínek tvoří základ přípravku Grepofit od firmy Energy. Kromě toho, že si jej můžete pořídit v různých formách, tak i každá obsahuje trochu jiné složky, které mají ale většinou společný účinek – podporují imunitu, působí protizánětlivě, antibakteriálně či antivirově. Takže si můžete vybrat nejen formu přípravku, která vám sedí nejlépe, ale také přírodní rostlinné složky, se kterými máte již dobré zkušenosti. Kromě extraktu z grepových semínek tak můžete v přípravcích Grepofit najít například:

  • Mentol – můžete najít v grepofitu ve spreji. Dodává přípravku nejen osvěžující příchuť, ale zároveň působí antibakteriálně. Narušuje totiž membrány bakterií, a tím je zabíjí.
  • Extrakt z česneku – česnek patří mezi nejsilnější přírodní antibiotika vůbec. Jeho extrakt můžete taktéž najít v Grepofitu ve spreji.
  • Propolis – propolis je taktéž obsažen v Grepofitu ve spreji. Dodává protizánětlivé a hojivé účinky. Má anestetické, antivirové i antibakteriální účinky. Jen pozor, propolis, jakožto živočišný, včelí produkt děl Grepofit ve spreji nevhodným pro vegany.
  • Extrakt z echinacey – echinacea neboli třapatka nachová působí proti nachlazení a má antivirové a antibakteriální účinky.
  • Šalvějový extrakt - působí především protizánětlivě a dezinfekčně. Pomáhá také od bolesti v krku.
  • Extrakt z listů myrty – má silné dezinfekční účinky, pročišťuje dýchací cesty a působí i proti zánětům v krku či zánětu dásní.
  • Extrakt ze šišáku bajkalského – šišák bajkalský má celou řadu léčivých účinků. Také právě proto jej má hodně v oblibě tradiční čínská medicína. V tomto případě vám mohou být nejvíce k užitku jeho potopudné účinky a schopnost snižovat horečku.
  • Extrakt z ibišku súdánského – ibišek súdánský neboli čínská růže má mimo svých okrasných účinků i léčivé účinky – působí analgeticky, protikřečově i protizánětlivě.

Grepofit si můžete pořídit ve formě kapslí, dále jsou k dispozici kapky, které jsou skvělé pro ty, kterým dělá polykání prášků problém. Nosní sprej je zase vhodný, pokud vás trápí rýma či ucpané dutiny, sprej zase zabírá proti bolení v krku či dráždivému kašli. Pokud jste vegani či vegetariáni, tak si dávejte pozor na kapsle, obsahují totiž včelí vosk a želatinu. Nejsou tedy ani veganské ani vegetariánské. V ústním spreji je zase obsažen propolis a není tedy vhodný pro vegany.