Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Nastartujte svůj rok 2018 ÚSPĚŠNĚ

Nastartujte svůj rok 2018 ÚSPĚŠNĚ Dali jste si předsevzetí být fit, žít zdravě, zhubnout, upravit jídelníček, ale zdá se to těžší, než jste si mysleli? Pomůžeme vám!
Karolína Kinclová
5,0 5
1

Nastartujte svůj rok 2018 ÚSPĚŠNĚ zdroj: biooo.cz

Nový rok, nová předsevzetí, nové závazky, nové sny, nová přání. Čerstvé vize a afirmace létají všude kolem nás. Tak jak tyto plány pevně chytit za pačesy a držet se jich zuby nehty? Říká se, že každý zvyk, kterého se chcete zbavit nebo ho změnit, musíte zkrátka nahradit novým. A čím více je váš starý zvyk zajetý do každodenního života, tím náročnější bude se ho zbavit. Objevte v roce 2018 nové prostředky, které vám cestu ke splněným snům usnadní.

Výživná a zdravá snídaně jako základ

Mezi jedno z nejčastějších předsevzetí patří žít zdravěji, přesněji jíst zdravěji. A základem výživného jídelníčku je pořádná snídaně. Snídaně by měla být vydatná, plná energie a hlavně chutná. Na “smoothíčka” existují stovky receptů a možných kombinací, jenže ty jsou vhodná spíše do teplejšího počasí. V chladnějším počasí naopak potřebujeme zahřát a k tomu je nejlepší miska plná superpotravin, kvalitních obilovin a semínek. Jenže kdo má čas si každé ráno 10 minut míchat všechny super ingredience? Nezoufejte, s tím vám pomůže česká firma Balíček zdraví a jejich ZDRAVÉ SNÍDANĚ. Výstižnější by název už snad ani nemohl být, jejich balíčky zdravých snídaní jsou totiž nejen opravdu výživné, ale navíc chutné. A to vše je vhodné pro vegany, ingredience jsou raw, v bio kvalitě a bez GMO. Ze Zdravých snídaní se superpotravinami si pak můžete vybrat z “příchutě” kakao, moruše, maca a camu camu. Pokud si nemůžete vybrat, tak vám prozdradíme, že nejoblíbenější je kakao nebo maca.

Do formy s konopným proteinem

Dalším oblíbeným předsevzetím je zhubnout nebo dát se tzv. do formy. Bez sportu a změny jídelníčku to ale nepůjde. Na svým jídelníčkem se však musíte zamyslet sami, nikdo k vám domů nepřijde a nebude vám ten další čtvereček čokolády rvát od pusy. Dokonce vás ani nikdo nechytne za ruku a nepotáhne vás směr fitko, jóga nebo hodiny tance. Ovšem těm, kteří to myslí se svým předsevzetím vážně, se hodí na cestě za vysněnou postavou protein, samozřejmě přírodní. Z těch máte na výběr z nepřeberného množství. Můžete tak dále následovat Balíček zdraví a jejich Superproteiny, nebo zvolit minimalistickou cestu čistě s konopným proteinem také od české firmy Delibutus. Konopná semínka, ze kterých se protein neboli bílkovina získává, obsahují totiž snadno vstřebatelnou rostlinnou bílkovinu, která je pro lidské tělo přirozená a nemá vedlejší účinky. Po fyzickém výkonu je tedy třeba svaly takto promazat zevnitř. Pokud jste to s posilováním přehnali a tělo vás bolí tak, že máte problém vyjít schody, pak svaly raději namažte i z vnějšku nějakou zahřívací mastí, která pomůže svaly uvolnit. Například mast Ganéša od Delibutusu je plná zahřívacích a uvolňujících olejů.

Nastartujte svůj rok 2018 ÚSPĚŠNĚ

Za extra péči vám tělo poděkuje

S udržením se ve formě, tedy ve zdravém stavu, vám pomůže také BetaGlukan od české firmy Superionherbs. Tato kombinace aceroly, resveratrolu a beta-glukanu tvoří antioxidační bombu, při níž vaše tělo prostě jen tak nezestárne, nebo minimálně proces zpomalí. ;-) Navíc vaše tělo bude chráněno před kdejakým nachlazením. Pokud tedy ten závazek ranního běhání myslíte vážně, je rozhodně na místě svou imunitu posílit.

Pro pohodu a život bez stresu

Milovníkům jógy nebo i “pouze” milovníkům esenciálních olejů se hodí rozšířit si na tento rok sbírku esencí. Směs éterických olejů Jóga od Taoasis vám totiž provoní prostor jemně dřevitou vůní s citrusovými tóny, navodí relaxační až meditativní stav a pomůže utřídit si vaše plány v novém roce. ;-) Pokud byste se ale vyrelaxovali na tolik, že máte problém jít zase něco dělat, zkuste sprej Energie od Saloosu. Ta vás naopak nakopne a dodá odhodlání. :-)

Zůstaneme ještě krátce u zdraví. Do plánu naší budoucnosti bychom měli také zařadit péči o zdraví, imunitu a tak celkově celý lidský organismus. Už jsme zmínili českou firmu Superionherbs, která se zaměřuje zejména na produkty z léčivých hub, proto zařadit právě některý z jejich přípravků do každodenní péče nebude rozhodně krokem, jakého byste litovali. Oblíbeným produktem je například Lví hříva neboli Hericium, která působí blahodárně na trávení, posiluje žaludek, je protizánětlivá, ale nejznámější je asi pro své posilující a regenerační účinky na psychiku. (Co říkáte? Že už se v roce 2018 nechcete stresovat? :-))

Čistá péče, čistá pleť

Dali jste si jako předsevzetí přejít ne jen na “přírodní kosmetiku”, ale skutečně čistě přírodní kosmetiku?

Delibutus je vrcholem čistoty. Do svých přípravků nepoužívají nic než jen pečující látky, a to rostlinná másla, rostlinné vosky a éterické oleje. Žádný emulgátor, zahušťovadlo, konzervant, barviva, syntetická parfemace, dokonce ani voda. Své produkty konzervují éterickými oleji, másla vyšlehávají na jednotnou konzistenci, parfemují též éterickými oleji a počet funkčních látek v každém Delibutus produktu je 100 %.

Soutěž na BIOOO instagramu

Nastartujte svůj rok 2018 ÚSPĚŠNĚ

Před třemi měsíci jsme se rozhodli udělat spolu s našimi dodavateli vánoční a nakonec i povánoční, tedy novoroční nadílku. V rámci Vánoc jste si v roce 2017 mohli s námi zasoutěžit dohromady třikrát. Teď zde máme poslední novoroční soutěž, kde výherními balíčky jsou produkty zmíněné v tomto článku. Rádi bychom totiž, abyste v novém roce 2018 převzali zodpovědnost za své zdraví a šli mu naproti, jak jen to půjde. Pokud se chcete zúčastnit, soutěž probíhá na našem instagramu do 8.1. 2018 do 14.1. 2018 a výherců bude 5. Každý balíček obsahuje 11 produtků v celkové hodnotě 2970 Kč!

Seznam produktů v každém výherním balíčku:

  • Dárková krabice Zdravá snídaně maca a Zdravá snídaně kakao, Balíček zdraví
  • Konopný protein, Delibutus
  • Konopné sérum Smooth, Delibutus
  • Ayurvédská mast Ganéša, Delibutus
  • Konopný balzám na rty, Delibutus
  • Konopné máslo levandule, Delibutus
  • Jóga směs éterických olejů, Taoasis
  • Airspray Energie, Saloos
  • Hericium, Superionherbs
  • BetaGlukan, Superionherbs
Související produkt
Hericium Lví hříva, kapsle 90 ks, 45 g
Superionherbs / 977 Kč
Lví hříva je chutná houba využívaná pro své účinky hlavně v Asii. Extrakt obsahuje vysoký podíl polysacharidů, ale i bílkovin, železa či zinku.
Detail produktu