Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Péče o citlivou pokožku se Santaverde

Enzymový peelingový prášek od Santaverde zdroj: Santaverde

Santaverde je německá značka pečující kosmetiky, která nabízí to nejlepší a především nejkvalitnější z přírody pro péči o vaši pleť. Protože právě na původních složkách záleží, jsou díky svému speciálnímu principu formulace, zaměření na nejvyšší kvalitu surovin a odpovědným postupům úspěšní již přes 30 let. 

Výrobky Santaverde jsou také certifikovány certifikátem přírodní kosmetiky BDIH, nejsou testovány na zvířatech a vlastní i certifikát Leaping Bunny, čímž se zavazují k dodržování těch nejnáročnějších standardů.

V jejich produktech najdete pouze čisté přírodní složení plné rostlinných olejů, přírodních másel, bylinných a ovocných extraktů, esenciálních olejů a Aloe vera, která nahrazuje vodu. Právě Aloe vera je základem pečující kosmetiky Santaverde. Hydratuje, regeneruje a podporuje přirozenou krásu pokožky.

Tajemství zázračné Aloe

Aloe vera získávají z vlastního, kontrolovaného ekologického pěstování v oblasti Andalusie. Vlivem tamního příznivého klimatu mají rostliny množství účinných látek, které nikde jinde na světě ani na pultech obchodů nenajdete. Kromě toho všechny rostliny té nejvyšší kvality plátkují a zpracovávají ručně, díky čemuž je kosmetika Santaverde výživnější a efektivnější

Aloe vera účinně hydratuje, vyživuje a zklidňuje suchou a podrážděnou pokožku. Je vhodná jako extra péče o pokožku po opalování, rychle se vstřebává a dokonale vyživuje pokožku i do hlubších vrstev. Podporuje obnovu kožních buněk, hojení jizev, přispívá k noční hloubkové regeneraci. Aloe vera také odlehčuje výslednou konzistenci krému, která by byla příliš mastná a těžká při použití pouze rostlinných olejů a másel. 

Produkty Santaverde jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť, kterou dokonale zklidňují, harmonizují a jsou velmi dobře snášené i alergickou pokožkou. 

Řada Classic - sestavte si svou rutinu v péči o citlivou pleť 

Classic - flexibilní systém péče o obličej nabízí ideální kombinaci péče pro každý typ pleti. V každém kroku, od čištění až po speciální péči poskytují regeneraci, hydrataci a zklidňující účinek právě díky obsažené Aloe vera.

Pleťové tonery nejen připraví pokožku na následnou péči, ale jsou také vhodné jako samostatná hydratační péče, která je pro suchou, citlivou pleť klíčová

Se stejnou koncentrací účinné látky nabízí Santaverde také krémy ve třech různých úrovních textur: lehký, střední a hutný. 

Tyto krémy jsou také k dispozici ve verzi bez vůně pro obzvláště citlivou pokožku, kterou chrání před stresujícími vnějšími vlivy a navrací ji zpět do rovnováhy.

Máte-li suchou pleť, vypít osm sklenic čisté vody denně je vaším minimem.

Santaverde světu představila novinku

Řadu produktů Santaverde pro péči o obličej pro dokonale zářivou pleť doplňují dva nové produkty: enzymový peelingový prášek a hyaluron duo ošetření. U nás na webu je prozatím nenajdete ale věříme, že se brzy dostanou i k nám.

Enzymový peelingový prášek

S enzymovým peelingovým práškem přidává Santaverde poprvé do své řady peeling

Enzymový peelingový prášek využívá biologický účinek enzymů a kyseliny glukonolaktonové k jemnému a účinnému odstranění šupin a usazenin na pokožce. Pomáhá ji regenerovat zevnitř, posiluje její přirozenou ochrannou bariéru, zklidňuje podráždění a neobsahuje abrazivní částice jako běžné mechanické peelingy. Doporučuje se zejména pro citlivou pokožku.

Prášek je zabalen do 100% kompostovatelné nádoby, která je vyrobena z dřevěného odpadu a rostlinných pojiv, lepidlo na štítky je také na bázi rostlin.

Hyaluron duo ošetření

Hydratační ampule s aktivní látkou s vysokou a nízkou molekulární kyselinou hyaluronovou. Má hydratační a plumpingový účinek.

Kyselina hyaluronová je produkována samotným tělem a je důležitou součástí pojivové tkáně. Protože je kyselina hyaluronová přirozenou součástí našeho organismu, je obzvláště šetrná k pokožce. Dokáže na sebe vázat hodně vody a zajišťuje tak pevnou a hydratovanou pokožku.

S přibývajícím věkem však produkce kyseliny hyaluronové v našem těle klesá, takže pokožka ztrácí svoji pružnost a vlhkost. Kyselinu hyaluronovou lze do pokožky dodávat zvenčí a tím zvýšit její hydrataci a zlepšit pružnost. 

Ošetření hyaluronem duo obsahuje dva různé druhy kyseliny hyaluronové, které se navzájem dokonale doplňují.

 

Poznejte zázraky Aloe vera na vlastní kůži: