Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4 tipy na sestavení vánočního dárkového balíčku

4 tipy na sestavení vánočního dárkového balíčku zdroj: shutterstock.com

Koupit k Vánocům kosmetiku pro sestru nebo maminku je většinou snadné. Nějaký ten pěkný šampon, rtěnka nebo luxusní krém prostě potěší každou ženu. A navíc takový dárek se určitě upotřebí, hlavně pokud se zaměříte na nenáročné kategorie, jako jsou sprchové gely, tělová másla nebo krémy na ruce. Zkuste to ale letošní Vánoce třeba trošku jinak. A sestavte personalizovaný dárek plný kosmetiky.

(1) Koupel plná štěstí

(1) Koupel plná štěstí zdroj: shutterstock.com

Budete potřebovat: dostatečně velkou krabičku, koupelové koule Ceano, konfety na ozdobu a kartičku na přání. A je to jednoduché, krabičku naplňte koupelovými koulemi, přisypejte trošku ozdoby, napište vzkaz od srdce a vše zabalte. Jednoduché a tak efektní. Koulí můžete koupit jenom pár nebo naopak plnou zásobu na měsíc koupání. Záleží jen na tom, jak velkou máte krabičku nebo rovnou krabici. Z koulí určitě doporučujeme čokoládovou, co potěší každého čokoholika. Nebo mangovou, co je naopak tak exotická, že dovolená u moře už nebude příští rok třeba. A nebo šumivé vánoční srdíčko, co pomůže zapomenout, jaká je venku zrovna zima.

(2) Sprcha plná detoxu

Máte sestru, co dává přednost spíš rychlé sprše? Není nic jednoduššího než v jednom balíčku zkombinovat sprchový gel a vše další pro dokonalou sprchu. Zatímco koule do koupele jsou tak krásně relaxační, ve sprchovém balíčku zkombinujte všechno pro dokonale zdravou očistu. Vezměte jednu masážní houbu, přidejte sprchový krém s výživným efektem, voňavý peeling pro detox celého těla a přidejte třeba kapsle mladého ječmene pro dokonalý vnitřní detox.

(3) Péče o pleť s detoxem

Když už jsme u toho detoxu, tak ani detoxikačním balíčkem péče o pleť nic nezkazíte. Detoxikovat pleť by totiž chtěl každý. Pro hloubkový detox nejlépe slouží peelingy, které dokáží odstranit odumřelé pleťové buňky a pomáhají hloubkově čistit póry. Stejně fungují i hluboce čistící masky, se zeleným jílem, marockým rhassoulem nebo francouzským bílým jílem. Do dárkového balíčku tak zkombinujte šetrný pleťový peeling, čistý jíl nebo jinou hluboce čistící masku, spolu s čistícím čajem a tabletkami zeleného ječmene nebo mořských řas. Vytvoříte tak skvělý mix přírodní pomoci pro celkový detox a ozdravení pleti.

(4) Plný barev

Hlavně pro mladší sestru nebo kamarádku určitě zkuste sestavit balíček plný dekorativní kosmetiky. Přírodní dekorativní kosmetika je skvělá v tom, že kromě nalíčení nabídne pleti i péči. Obsahuje totiž jen přírodní látky, které se o pleť i postarají. Taková dekorativní kosmetika je tak vhodná i pro citlivou pleť. Zkombinujte dohromady třeba přírodní tekutý make-up od ZAO, multifunkční minerální stíny od Faran a kompaktní novou tvářenku Cosm’etika. Pro líčení očí zase doporučujeme krémové oční stíny ZAO, řasenku Dizao a tekuté oční linky od Lavery. Jestli chcete dekorativní balíček dotáhnout k dokonalosti, tak přidejte ještě odlčovací mléko nebo micelárku.

Související produkt
Mladý ječmen bio, kapsle 150 ks, 52,5 g
Nástroje Zdraví / 348 Kč
Sušený mladý ječmen obsahuje vysoký podíl vitaminů a minerálů. a chlorofylu. Ječmen má pozitivní vliv na celkový stav organismu.
Detail produktu