Čistota – půl domova

Čistota – půl domovazdroj: shutterstock.com

Příjemný a útulný domov znamená pro každého něco jiného. Pečlivě zařízený a do posledního detailu srovnaný byteček. Nebo naopak kreativní nepořádek, ve kterém se vám ale tak krásně svobodně dýchá. Doma to u každého vypadá totiž jinak. I tak ale ty naše domovy něco spojuje. Čistota je totiž nejen půl zdraví, ale především půl útulnosti. K tomu přidejte trošku tepla, trošku rodinné společnosti a možná i trošku soukromé samoty... a dostanete domov. Přesně takový, jaký vyhovuje právě vám.

Udržovat čistotu domova vůbec nemusí být složité. A s těmi správnými prostředky vám to půjde rychle od ruky. Vybírat můžete třeba z ekologických čistících prostředků Planet Pure. Ty jsou rozložitelné v přírodě, nezatěžují životní prostředí a navíc jsou šetrné i k naší pokožce. Potřebujete víc? Planet Pure vám dá víc. Dá vám totiž účinnost chemikálií v čistém přírodním složení.

Přejít na sekci článku:

Vysát a setřít

Vysát a setřítzdroj: shutterstock.com

Velká část domova je tvořena podlahou. Ať už máte doma parkety, dřevěnou podlahu, plovoucí podlahu, nebo na tom všem máte navíc i koberce, tak vysávání nečistot a prachu se nevyhnete. Výhoda koberců je v tom, že už nemusíte dále vytírat. Pokud ale koberce nemáte, tak určitě znáte tu krásnou vůni čistoty, kterou vydává čerstvě vytřená podlaha. Třeba jako čerstvě rozkrojený pomeranč.

Univerzální čistič Planet Pure obsahuje esenciální olej z pomerančové kůry. Ten podporuje čistící účinky aktivních látek a zároveň dodává jemnou vůni čistoty. Tradičně si sice často spojujeme čistotu a čistící prostředky s vůní citrusů, nejčastěji citronů nebo limetky. Pomeranč je ale lepší, věřte tomu. Je citrusově osvěžující, ale zároveň není pronikavý a nepříjemný. Má totiž sladší podtón, připomene vám nejen čistotu, ale také zralé ovoce a bezstarostné letní dny. Podlahu tak umyjete a celý byt provoníte zralými pomeranči.

Univerzální čistič využijete nejen pro mytí podlahy, ale také kdekoliv jinde v domácnosti. Čistí zažrané skvrny, pomáhá s neústupnou špínou na kuchyňské lince nebo v koupelně. Skvěle nahradí i čistící prostředky na záchodě.