Čistota – půl domova

Čistota – půl domovazdroj: shutterstock.com

Příjemný a útulný domov znamená pro každého něco jiného. Pečlivě zařízený a do posledního detailu srovnaný byteček. Nebo naopak kreativní nepořádek, ve kterém se vám ale tak krásně svobodně dýchá. Doma to u každého vypadá totiž jinak. I tak ale ty naše domovy něco spojuje. Čistota je totiž nejen půl zdraví, ale především půl útulnosti. K tomu přidejte trošku tepla, trošku rodinné společnosti a možná i trošku soukromé samoty... a dostanete domov. Přesně takový, jaký vyhovuje právě vám.

Udržovat čistotu domova vůbec nemusí být složité. A s těmi správnými prostředky vám to půjde rychle od ruky. Vybírat můžete třeba z ekologických čistících prostředků Planet Pure. Ty jsou rozložitelné v přírodě, nezatěžují životní prostředí a navíc jsou šetrné i k naší pokožce. Potřebujete víc? Planet Pure vám dá víc. Dá vám totiž účinnost chemikálií v čistém přírodním složení.

Přejít na sekci článku:

Vysát a setřít

Velká část domova je tvořena podlahou. Ať už máte doma parkety, dřevěnou podlahu, plovoucí podlahu, nebo na tom všem máte navíc i koberce, tak vysávání nečistot a prachu se nevyhnete. Výhoda koberců je v tom, že už nemusíte dále vytírat. Pokud ale koberce nemáte, tak určitě znáte tu krásnou vůni čistoty, kterou vydává čerstvě vytřená podlaha. Třeba jako čerstvě rozkrojený pomeranč.

Vysát a setřítzdroj: shutterstock.com

Univerzální čistič Planet Pure obsahuje esenciální olej z pomerančové kůry. Ten podporuje čistící účinky aktivních látek a zároveň dodává jemnou vůni čistoty. Tradičně si sice často spojujeme čistotu a čistící prostředky s vůní citrusů, nejčastěji citronů nebo limetky. Pomeranč je ale lepší, věřte tomu. Je citrusově osvěžující, ale zároveň není pronikavý a nepříjemný. Má totiž sladší podtón, připomene vám nejen čistotu, ale také zralé ovoce a bezstarostné letní dny. Podlahu tak umyjete a celý byt provoníte zralými pomeranči.

Univerzální čistič využijete nejen pro mytí podlahy, ale také kdekoliv jinde v domácnosti. Čistí zažrané skvrny, pomáhá s neústupnou špínou na kuchyňské lince nebo v koupelně. Skvěle nahradí i čistící prostředky na záchodě.