Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co ještě chybí na Vánoce?

Co ještě chybí na Vánoce? zdroj: shutterstock.com

Do začátku Vánoc zbývá už jenom týden. Týden, kdy se všichni zblázní a nakupují. Dárky, jídlo, ozdoby a stromeček. A doma se pucuje ostošest. Aby bylo na Vánoce pěkně čisto a útulno a hlavně ta pravá vánoční pohoda. Máte už všechno? Nebo vám ještě něco chybí?

Dárky na poslední chvíli

Na nakupování dárků už zbývá jen pár dní, tak co by to chtělo ještě koupit? Třeba dárková sada péče o tělo se neztratí nikde a u nikoho. Protože jsme na to mysleli, tak u nás na eshopu i prodejně můžete tento týden koupit dárkové sady Weleda s přívětivou slevou. Vybírejte z několika druhů a uvidíte, že někoho určitě potěšíte. A kdybyste fakt už nevěděli, tak takový dárkový poukaz je jako dárek poslední záchrany prostě nepřekonatelný. Vhodný pro všechny maminky, babičky, dcery, vnučky, vlastně pro všechny, kdo rádi nakupují.

Pohoda na poslední chvíli

Ta vánoční atmosféra je prostě nutná. Že doma ještě nemáte a že vlastně ty Vánoce zatím nejsou u vás v obýváku poznat? No tak rychle to doma vyzdobte, poslední adventní víkend si to určitě zaslouží. Co k tomu potřebujete? Hodně červené barvy, zelený vánoční stromeček, nějaké to jmelí, cukroví v troubě, čerstvý vaječný koňak v rukou a zapálené svíčky. Svíčku nejlíp zapalte takovou, co nejen dodá atmosféru, ale taky voní po Vánocích. Třeba jako skořice nebo hřebíček s vanilkou. Vybírejte u Kerzenfarm.

Vánoce hlavně v klidu

Nejspíš jste nakoupili už hromadu jídla do zásoby na sváteční dny. A nebo nakoupíte o tomto víkendu. Myslete ale taky trošku na svoje zažívání! Přecpat se je o Vánocích tak snadné. Bramborový salát, řízky, kapr, cukroví. Jak ale zažívání ulehčit? To abychom se mohli co nejdříve znovu najíst. Zkuste zelené potraviny, třeba šťávu ze zeleného ječmene. Ta urychluje zažívání, pomáhá bojovat proti nadýmání a působí proti plnému žaludku. Chcete víc? Zkuste si po každém jídle uvařit čaj After Dinner od Pukka. Ten zlepšuje trávení a předchází nadýmání.

A taky ve zdraví

Všechen ten vánoční stres a navíc i pošmourné počasí se taky může podepsat na vašem zdraví. Oslabený organismus chytne nějaký ten bacil natotata. A tak zkuste posílit svou imunitu, bude se vám to hodit jak přes vánoční svátky, tak i v lednu, až se všichni naplno vrátíme do každodenního kolotoče. Jak na to? Chce to pořádnou dávku rybího tuku, obrovské množství vitaminu C a trošku málo tepla. Takže rybí tuk, rakytníkový sirup a teplý čaj. Je to lehké jako facka a uvidíte, že vám vaše zdraví poděkuje.

Související produkt
Mladý ječmen bio, kapsle 150 ks, 52,5 g
Nástroje Zdraví / 348 Kč
Sušený mladý ječmen obsahuje vysoký podíl vitaminů a minerálů. a chlorofylu. Ječmen má pozitivní vliv na celkový stav organismu.
Detail produktu