Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Letos dědovi bačkory nekupujte

5.0 5
1

Přejít na sekci článku:

Myslete multifunkčně

Myslete multifunkčně zdroj: shutterstock.com

Jako upřímně s nějakou obyčejnou kosmetikou, která je určená na mazání třeba obličeje, moc u pánů neuspějete. Je to prostě krém a to v pánském světě nic neznamená. Musíte na to jinak. Pořiďte jim něco tak cool, že je to ohromí a rozhodnou se akceptovat fakt, že kosmetika může být vlastně fajn. Kupte jim bambucké máslo.

No jo. Zní to divně. Ale zamyslete se. Bambucké máslo poslouží jako krém na ruce. Můžou si tím namazat i rty. Můžou si tím vlastně namazat celý obličej i tělo. To ale není všechno. Bambucké máslo poslouží třeba i jako krém na boty. Nebo s ním může pečovat o cokoliv koženého v širokém i dalekém okolí. Bambucké máslo stačí jenom nanést na čistou a suchou kůži, nechat působit alespoň pár hodin a poté jemně setřít a vyleštit hadříkem.

Když už budete kupovat bambucké máslo s takovými multifunkčními úmysly, tak určitě vyberte to bez dalších přísad. Jen čisté bambucké. A v co největším balení. Za prvé chlapi asi ani moc neocení všechny ty možné varianty s rakytníkem nebo levandulí. A za druhé rostlinné oleje můžou způsobovat flekatění hlavně světlé kůže. Tak aby se někdo nedivil, proč jsou ty hnědé nové boty nově i s flekatým maskováním.