Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.
Prohlížíte si autora: Diana Walsh Štítek: Děti
Diana Walsh

Diana Walsh

Jako máma dvou holčiček ráda hledám alternativy nejen ke konvenční kosmetice, ale snažím se také stran stravy a případné léčby nemocí o návrat k našim kořenům, tedy k přírodním zdrojům. BiOOO je pro mě synonymem komplexní péče, klidu a nekonečných možností. Kromě péče o velkoobchodní značky a PR BiOOO jsem také nově součástí týmu autorů na Magazín BiOOO, kde sdílím své zkušenosti a nové poznatky v sekci Matka a dítě a Zdraví.

Nudle kam se podíváš - Jak na nekonečné rýmy a kašle u školkových dětí

Sotva dáte vaše dítě do školky, za pár dní ho máte alespoň na týden doma s rýmou nebo kašlem? Po více než dvou letech ochrany před covidem a snížené socializace malých dětí i dospělých, jsme letošní zimu víc než kdy jindy náchylní na různé infekce a jejich kombinace. V podstatě dochází k tomu, že si znovu budujeme imunitu proti běžným respiračním onemocněním. Jak se rychle zbavit soplíků a kuckání a jak podpořit obranyschopnost našich nejmenších?

  • 1

Nejčastější štítky autora