Biooo odpoledne s detox čajem English Tea Shop

5,0 5
1

Biooo odpoledne s detox čajem English Tea Shopzdroj: biooo.cz

Čaje English Tea Shop už určitě dobře znáte. Kvalitní zelené, černé, ochucené i ovocné. V krásných obalech a plechovkách, které nejednou poslouží jako krásný dárek. English Tea Shop moc dobře ví, jak má skvělý sortiment a přesto neusíná na vavřínech a znovu a znovu se objevuje s novými čajovými variacemi a příchutěmi.

Tentokrát volba padla na bylinkový wellness čaj Detox. Ten obsahuje jedinečnou kombinaci bylinek a koření, které skvěle chutnají a současně podpoří zdraví celého těla. Takže pokud si chcete dopřát očistnou kúru, držíte redukční dietu nebo jen chcete ulevit svému zažívání, rozhodně můžete zařadit Detox čaj do svého pravidelného pitného režimu.

Čaj má výrazné pročišťující a detoxikační účinky díky pískavici, která zvyšuje peristaltiku střev váže cholesterol ve střevech. Dále také díky fenyklu a jeho obsahu fytolátek, které prokazatelně chrání před rakovinou. Již po staletí je v celé řadě zemí používán pro ochranu před onemocněním ledvin, nachlazením, kašlem a proti břišním křečím. Bezový květ zase napomáhá při žaludečních nevolnostech a křečích a při žaludeční a střevní kolice.

Jestli vás trápí zažívání, chcete se pustit do jarního detoxu, nebo vás novinka v sortimentu English Tea Shop prostě zaujala, tak neváhejte a přijďte jej ochutnat!

Kdy?

  • 9. 2. 2016 od 13 do 17 hodin

Kde?

  • kamenná prodejna Biooo.cz, přízemí OD Kotva
Jak se vám článek líbil?