Vyhrajte Měsíčkový ochranný balzám Weleda!

5,0 5
4

Vyhrajte Měsíčkový ochranný balzám Weleda!zdroj: BIOOO.CZ

Během dnešního dne na našem Facebookovém profilu zveřejníme deset otázek. Každý soutěžící, který odpoví jako první správně na zadanou otázku, vyhrává Měsíčkový ochranný balzám Weleda!

Sledujte náš FB profil, začínáme po poledni!

Přejít na sekci článku:

Pravidla soutěže

1. Během dne bude na našem Facebookovém profilu zveřejněno celkem 10 soutěžních otázek. Vyhrává první správná nebo nebo nejbližší správná odpověď odeslána v časovém limitu 35 minut od zveřejnění otázky.

2. Odpovědi odesílejte formou komentáře pod daný soutěžní příspěvek na našem profilu. V rámci fair play již zveřejněnou odpověď neupravujte.

3. Na každou otázku může soutěžící odpovídat pouze jednou. Pokud soutěžící odešle více odpovědí, bude se počítat pouze první z nich.

3. Každý soutěžící může vyhrát pouze jednou. Pokud tedy již vyhrajete v jedné z předchozích otázek, dejte šanci svým kolegům.

4. Výherce bude oznámen vždy v každém příspěvku soutěžní otázky formou odpovědi. Prosíme pak výherce, který bude takto kontaktován aby nám pomocí našeho FB profilu zaslal soukromou zprávu, kde budou domluveny podrobnosti předání výhry. Celkový seznam výherců bude postupně zveřejňován spolu se správnými odpověďmi v našem magazínu.

5. Soutěž pořádá BIOOO.CZ s. r. o. Společnost Facebook za průběh soutěže nenese žádnou odpovědnost.

Přejeme vám hodně štěstí při hledání správných odpovědí!