Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Otevřeli jsme čtvrtou prodejnu, v DBK Praha

Otevřeli jsme čtvrtou prodejnu, v DBK Praha
Marcela Fröhlichová
3,9 5
9

zdroj:

V pátek 22.02.2019 otevřela česká společnost BIOOO.cz svou již čtvrtou prodejnu. Ta se nachází v Praze 4 v obchodním centru DBK. Na 77 m² můžete najít až 2500 přírodních produktů, pečlivě vybraných odborníky. BiOOO.cz je jediný český e-shop, který svým klientům poskytuje kompletní informace o složení jednotlivých produktů a jejich hodnocení díky vlastní databázi jednotlivých složek. Encyklopedie čítá již na 1390 záznamů. Na propagaci nové prodejny společnost využila multichannel kampaň, přidanou hodnotou byla sleva 20% na celý sortiment v den otevření.

“Uspořádat takovou událost byl způsob, jak představit lidem nové značky a jejich produkty a zároveň jim ukázat nový koncept prodejny. Kromě slevy jsme pro naše nové a stávající zákazníky připravili promo akci s ochutnávkami našich výhradních značek, dárky a přírodní líčení zdarma. Odezva byla nad naše očekávaní, tržba se vyšplhala na neuvěřitelných 700 000 korun a to po slevě.  Zvyšující se zájem veřejnosti o kvalitní přírodní produkty nás samozřejmě nesmírně těší.” Michaela Masaříková, majitelka

BiOOO.cz chce být svým zákazníkům stále blíž, proto k prodejnám v OC Šestka a Kotva přibyla v pátek nová prodejna ve svěžím přírodním konceptu. Podobně jako v ostatních prodejnách, i zde je k dispozici komplexní poradenský servis a přírodní vizážistka. Výdejní místo e-shopu je samozřejmostí!

Nová prodejna je otevřena každý všední den od 09:00 do 20:00, o víkendu od 09:00 do 19:00.

DBK Otevření nové prodejny

O BIOOO.CZ

Největší prodejce přírodní kosmetiky BIOOO.cz přináší na český trh více než 200 značek z celého světa a 11 zcela výhradně. Na e-shopu, který funguje 24 hodin denně, si zákazníci mohou vybírat z více než 7000 produktů. Pro odbornou radu či přírodní líčení mohou klienti využít hned tři prodejny v Praze a jednu v Brně. BIOOO.cz si pečlivě vybírá značky, které distribuuje, odkrývá jejich kompletní složení na stránkách své encyklopedie a testuje účinky na svých spolupracovnících. Své dojmy pak zprostředkovává svým čtenářům v magazínu. Našim cílem je, abychom na náš trh přinesli pouze kvalitní produkty, které splňují přísné certifikační normy výroby. Pro 11 značek má BIOOO.cz výhradní zastoupení. Patří mezi ně Mádara, Martina Gebhardt, Santaverde, Farfalla, Mossa, Coslys, Dr. Bronner's, Taoasis, puroBIO Cosmetics, Ceano Cosmetics, Eliah Sahil.